Meciuri arbitrate
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U11, Seria 3, etapa 9
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U10, etapa 5
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:50
Juniori U10, etapa 7
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:50
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:40
Juniori U10, etapa 8
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:40
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U14, etapa 4
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 2
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U17, etapa 1
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 7
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 9
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 11
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin