Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 31-05-2020

1 CS Mădăras
CS Bihorul Beius
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
2 ACS CAO 1910 Oradea
Crişul Aleşd
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
3 CS Unirea Valea lui Mihai
Clubul Sportiv Oşorhei
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
4 FC Universitatea Oradea
CSC Crişul Sântandrei
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
5 Unirea Embrak Livada
CS Săcueni
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
6 CSO Ştei
CSM Olimpia Salonta
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
7 CS Diosig Bihardioszeg
CSC Sânmartin
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29 18:00 - - - - -
8 Izvorul Cociuba Mare
ACS Viitorul Batăr
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
9 Viitorul Tărian
Biharea Marmogranit Vaşcău
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
10 Vida Pomezeu
Victoria Tulca
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
11 ACS Voința Ciumeghiu
Unirea Roşia
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
12 Gloria Căbeşti
Victoria Avram Iancu
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
13 Vulturul Dobreşti
Zorile Buntesti
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -
14 Partizanul Sânnicolau Român
AS Gloria Beius
/ Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26 18:00 - - - - -

Luni, 01-06-2020

Niciun meci

Marti, 02-06-2020

Niciun meci

Miercuri, 03-06-2020

Niciun meci

Joi, 04-06-2020

Niciun meci

Vineri, 05-06-2020

1 CS Săcueni
CSO Ştei
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -

Sambata, 06-06-2020

Niciun meci

Duminica, 07-06-2020

1 CS Bihorul Beius
ACS CAO 1910 Oradea
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
2 Crişul Aleşd
CS Viitorul Borş
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
3 Foresta Tileagd
CS Unirea Valea lui Mihai
Foresta / Tileagd Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
4 Clubul Sportiv Oşorhei
FC Universitatea Oradea
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
5 CSC Crişul Sântandrei
Unirea Embrak Livada
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
6 CSM Olimpia Salonta
CS Diosig Bihardioszeg
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -
7 CSC Sânmartin
CS Mădăras
/ Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30 18:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP