Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 25-09-2021

1 LPS Bihor I
Crişul Aleşd
Tineretului Sintetic / Oradea Juniori U11, Seria 2, etapa 2 10:00 PIRTEA A - - - - -
2 ACS Crișana
CS Lotus Băile Felix
Voinţa / Inand Juniori U11, Seria 3, etapa 2 10:30 Lazurean R - - - Pirtea I -
3 ACS Slovan Valea Cerului
CS Diosig Bihardioszeg
Voința / Suplacu de Barcău Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 11:00 TOCUT DORBAN NLeuca D - Rusu G -
4 Crişul Aleşd
Clubul Sportiv Oşorhei
Crişul / Aleşd Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 11:00 BULZAN ACIUCIU AMARCHICA F - Marian F -
5 ACS CAO 1910 Oradea
ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni
Stadion Iuliu Bodola / Oradea Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 3 11:00 SILAGHI RBARCAN SNegru S - Olaru I -
6 CS Bihorul Beius
CSO Ştei
Francisc Matei / Beiuş Juniori U11, Seria 4, etapa 2 11:00 IFTIMOVICI S - - - - -
7 CS Unirea Valea lui Mihai
FC Universitatea Oradea
Unirea / Valea lui Mihai Juniori U11, Seria 1, etapa 2 12:00 CRISAN A - - - - -
8 ACS Crișana
ACS Voința Ciumeghiu
Voinţa / Inand Juniori U13 faza I, Seria 4, etapa 5 12:30 - - - - -
9 ACS Slovan Valea Cerului
CSM Oradea
Voința / Suplacu de Barcău Juniori U11, Seria 2, etapa 2 14:00 - - - - - -
10 ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni
CS Viitorul Borş
Orăşenesc / Săcueni Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 17:00 PIRTEA ATOIA FPADURARU J - Moisin S -
11 CS Diosig Bihardioszeg
AS Vadu Crișului
Comunal Diosig / Diosig Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 17:00 POP ABARCAN SGoga G - NAGY C -

Duminica, 26-09-2021

1 Izvorul Cociuba Mare
CSM Olimpia Salonta
Izvorul / Cociuba Mare Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 11:00 PENTEK LMATICA MPERTE A - BUZ H -
2 Inter Aştileu
Minerul Şuncuiuş
Inter / Aştileu Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 11:00 RAT SORBAN NLazurean R - Ghent A -
3 Voinţa Cheresig
CSC Viitorul Bratca
Voinţa / Cheresig Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 14:00 CRISAN AMARCHICA FCIUCIU A - MARCU F -
4 CS Atletico 2020
ACS Zenit Fotbal Oradea
Tineretului Sintetic / Oradea Juniori U11, Seria 3, etapa 2 14:00 Zah V - - - Herman A -
5 Victoria Avram Iancu
FC Universitatea Oradea
Victoria / Avram Iancu Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 15:00 PAL AURS GAndor M - NAGY C -
6 CS Atletico 2020
CS Viitorul Oradea
Tineretului Sintetic / Oradea Juniori U13 faza I, Seria 3, etapa 2 15:00 Zah VLazurean R - - Nagy A -
7 Viitorul Tărian
Locadin Ţeţchea
Viitorul / Girişu de Criş Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 16:00 BULZAN ASILAGHI RRAT S - Pirtea I -
8 Foresta Tileagd
CS Unirea Valea lui Mihai
Foresta / Tileagd Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 3 17:00 POP ABOGDANEL ABARAR B - Herman A -
9 ACS CAO 1910 Oradea
CSC Crişul Sântandrei
Stadion Iuliu Bodola / Oradea Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 CORMOS CIrina PBELENESI S - BITEA R -
10 ACS Voința Ciumeghiu
CS Bihorul Beius
Voinţa / Ciumeghiu Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 LASCAU NFECHETEA CLazurean R - Pirte G -
11 Zorile Buntesti
ACS Vida Pomezeu
Zorile / Poieni de Jos Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 PENTEK LMATICA MPERTE A - Olaru I -
12 AS Olcea
Biharea Marmogranit Vaşcău
Comunal Olcea / Olcea Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 PIRTEA AGoga GNEGRUT E - Marian F -
13 Unirea Roşia
Vulturul Dobreşti
Unirea / Roşia Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 Leuca DPADURARU JBARCAN S - Birta O -
14 AS Inter Nojorid
ACS Viitorul Batăr
Inter / Nojorid Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 3 17:00 SCHUSTER JTOIA FMARCHICA F - Biris T -
15 Victoria Avram Iancu
Izvorul Cociuba Mare
Victoria / Avram Iancu Juniori U19 (A1), Seria Sud, etapa 1 17:00 SILAGHI RCheregi APADURARU J - NAGY C -

Luni, 27-09-2021

1 CS Viitorul Marghita
CS Unirea Valea lui Mihai
Orăşenesc / Marghita Juniori U13 faza I, Seria 1, etapa 2 16:00 ILIE DPOP A - - Herman A -
2 ACS Luceafărul Oradea
CSM Olimpia Salonta
Baza Luceafărul Felix / Sânmartin Juniori U15 preliminar, Seria 3, etapa 1 17:00 - - - - - Rusu G
3 CS Viitorul Borş
ACS CAO 1910 Oradea
Comunal / Sântion Juniori U13 faza I, Seria 1, etapa 2 17:00 URS GSCHUSTER J - - - -
4 CS Viitorul Marghita
CS Unirea Valea lui Mihai
Orăşenesc / Marghita Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 3 17:15 POP AILIE DSandor C - Herman A -
5 Asociatia NAC Oradea
Foresta Tileagd
Baza Sportivă Comunală / Paleu Juniori U13 faza I, Seria 2, etapa 1 17:30 BELENESI SZah V - - - -

Marti, 28-09-2021

Niciun meci

Miercuri, 29-09-2021

1 ACS Slovan Valea Cerului
CS Viitorul Borş
Comunal / Sântion Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 1 17:00 PENTEK LIrina PBOGDANEL A - - -
2 Foresta Tileagd
CS Unirea Valea lui Mihai
Foresta / Tileagd Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 2 17:00 SILAGHI RILIE DNECSOIU R - - -
3 Crişul Aleşd
CS Viitorul Borş
Crişul / Aleşd Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 2 17:00 BARCAN SLazurean RPADURARU J - - -
4 ACS CAO 1910 Oradea
Clubul Sportiv Oşorhei
Stadion Iuliu Bodola / Oradea Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 2 17:00 Zah VNEGRUT EPERTE A - - -
5 Izvorul Cociuba Mare
CSC Nojorid Livada
Izvorul / Cociuba Mare Juniori U19 (A1), Seria Sud, etapa 2 17:00 Leuca DGoga GBELENESI S - - -
6 CS Lotus Băile Felix
CS Bihorul Beius
Stadion Lotus Felix / Sânmartin Juniori U15 preliminar, Seria 3, etapa 1 17:00 SCHUSTER JAndor MChereji I - - -

Joi, 30-09-2021

1 ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni
CSM Oradea
/ Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 4 - - - - -

Vineri, 01-10-2021

1 Asociatia NAC Oradea
ACS Zenit Fotbal Oradea
/ Juniori U15 preliminar, Seria 2, etapa 4 - - - - -
2 Vulturul Dobreşti
Biharea Marmogranit Vaşcău
Vulturul / Luncasprie Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 1 17:00 - - - - - -

Sambata, 02-10-2021

1 CS Unirea Valea lui Mihai
ACS CAO 1910 Oradea
/ Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 4 - - - - -
2 CSC Crişul Sântandrei
LPS Bihor II
/ Juniori U15 preliminar, Seria 2, etapa 4 - - - - -
3 Clubul Sportiv Oşorhei
ACS Slovan Valea Cerului
Tricolorul / Alparea Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4 11:00 - - - - -
4 CS Viitorul Borş
Foresta Tileagd
Comunal / Borş Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4 11:00 - - - - -
5 FC Universitatea Oradea
Izvorul Cociuba Mare
Universitate / Oradea Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 4 11:00 - - - - -
6 CS Bihorul Beius
Victoria Avram Iancu
Francisc Matei / Beiuş Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 4 11:00 - - - - -
7 CS Unirea Valea lui Mihai
Crişul Aleşd
Unirea / Valea lui Mihai Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4 15:00 - - - - -
8 CS Diosig Bihardioszeg
ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni
Comunal Diosig / Diosig Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4 15:00 - - - - -
9 CSM Olimpia Salonta
ACS CAO 1910 Oradea
CSM Olimpia / Salonta Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 4 15:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP