Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Bihor

Etapa 11
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - CS Ineu A: Ciuchiță Laurentiu (Oradea - Bihor)
A1: Gozman Cristian (Oradea - Bihor)
Data: 2019-09-22     Ora: 12:00 A2: Urs George (Oradea - Bihor)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Bulzan Andrei (Oradea - Bihor)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş)
2 AFC Ripensia Timișoara - CS Ineu A: Bulzan Andrei (Oradea - Bihor)
A1: Gozman Cristian (Oradea - Bihor)
Data: 2019-09-22     Ora: 14:00 A2: Urs George (Oradea - Bihor)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Ciuchiță Laurentiu (Oradea - Bihor)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Mioveni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj)
Data: 2019-09-21     Ora: 11:00 A2: Bălan Marius (Dej - Cluj)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC UTA Arad A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-09-21     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia - Alba)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Şoimii Lipova - LPS Cetate Deva A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Bulgarașu Mădălin (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-20     Ora: 17:00 A2: Voaides Alina (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Şoimii (Pâncota - Arad) Obs: Galovits Ştefan (Oradea - Bihor)
Obs: Moga Leontin (Zalău - Sălaj)
2 ACS Fotbal Comuna Recea - AFC Odorheiu Secuiesc A: Rosu Catalin (Var - Sălaj)
A1: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-09-20     Ora: 17:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Vancea Viorel (Oradea - Bihor)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 LPS Banatul Timişoara - ACS Viitorul Arad A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Belenesi Alex (Oradea - Bihor)
Data: 2019-09-21     Ora: 10:00 A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: LPS Banatul (Timişoara - Timiş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP