Meciuri arbitrate
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 16
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 15
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 1
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 5
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău