Meciuri arbitrate
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Liga 4, Play Off, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 18
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 17
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 17
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 15
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 15
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 15
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 12
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U11, Seria 3, etapa 5
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 10
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
Juniori U11, Seria 2, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 4
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 7
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U14, etapa 7
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, etapa 6
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, etapa 10
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, etapa 5
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion