Leuca Daniel


Oradea
Arbitru, Stagiari
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Stagiari
2018
Meciurile arbitrate
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
2018-11-24
CSC Sânmartin
Juniori C local Etapa 7
2018-11-23
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 13
2018-11-18
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
2018-11-17
Unirea Embrak Livada
Juniori D Seria 1 Etapa 16
2018-11-15
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 1 Etapa 15
2018-11-13
LPS Bihor II
Juniori D Seria 1 Etapa 15
2018-11-12
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2018-11-11
CSC Viitorul Bratca
Juniori C local Etapa 5
2018-11-10
LPS Bihor II
Juniori C local Etapa 5
2018-11-09
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2018-11-04
Viitorul Tărian
Juniori C local Etapa 4
2018-11-03
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 10
2018-11-02
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Seria 1 Etapa 13
2018-10-31
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2018-10-28
ACS Slovan Valea Cerului
Juniori D Seria 1 Etapa 12
2018-10-22
Asociatia NAC Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2018-10-21
Victoria Avram Iancu
Juniori C local Etapa 2
2018-10-19
Foresta Tileagd
Juniori E Seria 1 Etapa 6
2018-10-18
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2018-10-14
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori D Seria 1 Etapa 11
2018-10-13
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2018-10-07
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2018-09-30
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori D Seria 2 Etapa 5
2018-09-29
LPS Bihor I
Juniori D Seria 1 Etapa 9
2018-09-28
CS Viitorul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 8
2018-09-26
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2018-09-23
Vulturul Dobreşti
Juniori D Seria 1 Etapa 7
2018-09-22
LPS Bihor II
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 8
2018-09-21
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
Asociatia NAC Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 1
2018-09-17
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-16
Vida Pomezeu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
2018-09-09
ACS Slovan Valea Cerului
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 8
2018-09-08
LPS Bihor I
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-08
CSS Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-02
Unirea Roşia
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-08-12
Voinţa Cheresig
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe