Meciuri arbitrate
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 17
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12, etapa 12
Teren: Comunal / Mădăras
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Inter / Nojorid
Jocul dintre CSC Nojorid Livada și CSC Hidișelu de Sus întrerupt în minutul 77 la scorul de 2-1 pentru CSC Hidișelu de Sus se omologeaza cu rezultatul de 3-0 pentru echipa CSC Hidișelu de Sus.Echipa CSC Nojorid Livada se sancționeaza cu avertisment și o penalitate de 500 lei , conf.T II S IV art.83/1c
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 4
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 16
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 5
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 17
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U12, etapa 11
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 4
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 3
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:30
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 4 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U17, etapa 10
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 4 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 14
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 29 Martie 2024, 14:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 29 Martie 2024, 14:30
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 2
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 22 Martie 2024, 17:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 3, etapa 1
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 22 Martie 2024, 17:30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Joi, 21 Martie 2024, 15:00
Juniori U17, etapa 8
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 21 Martie 2024, 15:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
Juniori U17, etapa 8
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 18
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Joi, 23 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U11, Seria 2, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 23 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori U12, etapa 9
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U12, etapa 9
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 8
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Inter / Aştileu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U12, etapa 6
Teren: Comunal / Mădăras
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Mădăras
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U17, etapa 7
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:50
Juniori U10, etapa 2
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:50
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:40
Juniori U10, etapa 3
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:40
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U10, etapa 9
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 4
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tineretului / Oradea
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 2
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 3
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 2
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Inter / Aştileu
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 1
Teren: Voinţa / Cheresig
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U14, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U14, etapa 2
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U14, etapa 5
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, 15:00
Juniori U13, Turul 1, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu