Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga 4, Play Off, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 11
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 3
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 2
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Liga 4, Play Off, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 11
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 17
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 15
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Borş
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 10
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 10
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 9
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 4
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor