POP Tudor Stefan


Oradea
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Juniori C local Etapa 7
2019-03-27
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 13
2018-11-18
Zorile Buntesti
Juniori D Seria 2 Etapa 12
2018-11-16
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 12
2018-11-16
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 1 Etapa 16
2018-11-15
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 2 Etapa 11
2018-11-09
LPS Bihor I
Juniori C local Etapa 4
2018-11-05
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2018-11-04
Locadin Ţeţchea
Juniori D Seria 2 Etapa 10
2018-11-02
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 10
2018-11-02
Izvorul Cociuba Mare
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2018-10-28
Vulturul Dobreşti
Juniori D Seria 2 Etapa 9
2018-10-26
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 9
2018-10-26
CSS Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 8
2018-10-22
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2018-10-21
Viitorul Tărian
Juniori C local Etapa 2
2018-10-20
CSO Ştei
Juniori E Seria 2 Etapa 8
2018-10-19
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 1 Etapa 7
2018-10-15
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 11
2018-10-15
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2018-10-14
CSC Viitorul Bratca
Juniori D Seria 2 Etapa 7
2018-10-12
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2018-10-07
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 6
2018-10-06
Foresta Tileagd
Juniori E Seria 2 Etapa 6
2018-10-04
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2018-09-30
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 5
2018-09-29
LPS Bihor I
Juniori D Seria 1 Etapa 9
2018-09-28
CS Viitorul Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 3
2018-09-27
Foresta Tileagd
Juniori D Seria 1 Etapa 8
2018-09-25
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 8
2018-09-24
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2018-09-23
Victoria Avram Iancu
Juniori D Seria 2 Etapa 4
2018-09-21
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 1 Etapa 4
2018-09-21
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-16
Partizanul Sânnicolau Român
Juniori D Seria 2 Etapa 3
2018-09-14
Sporting Lugaş
Juniori E Seria 2 Etapa 1
2018-09-13
CSM Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
CS Phoenix Diosig
Juniori E Seria 1 Etapa 2
2018-09-10
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
2018-09-09
AS Vadu Crișului
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-07
CS Bihorul Beius
Juniori E Seria 1 Etapa 2
2018-09-07
CS Phoenix Diosig
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-02
Gloria Căbeşti
Juniori E Seria 1 Etapa 1
2018-09-01
ACS Zenit Fotbal Oradea
Juniori D Seria 2 Etapa 1
2018-08-31
LPS Bihor I
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 1
2018-08-26
ACS Voința Ciumeghiu
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
CS Săcueni
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe