Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 18
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 17
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 4
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 5
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 3
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 2
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Teren: Inter / Nojorid
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 4
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, etapa 4
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea