Convocări juniori selectionate judetene

24 Mai 2022, la ora 10:11 / Publicat în Comunicate AJF / 1489 vizualizări

Convocări juniori selectionate judetene

 Comisia Tehnică din cadrul AJF Bihor a definitivat componenţa loturilor pentru acţiunea de selecţie organizată de FRF pe data de 31.05.2022 la Arad. Plecarea va avea loc marţi, 31.05.2022, orele 8.00, din faţa sediului AJF Bihor (Piaţa 1 Decembrie nr. 4-6, Oradea). 

Jucătorii va avea asupra lui carnetul de legitimare cu viză medicală valabilă, ghete fotbal pentru teren sintetic/iarbă, adidaşi pentru teren sintetic, apărători si trening.

Jucătorii convocaţi pe grupe de vârstă sunt

Selectionata 2009 a judetului Bihor

Nr.crt   Nume si prenume         Post     Club

1          POPA DAVID               P          LPS BH

2          BASTEA BOGDAN     P          ZENIT

3          BUNDEA AYAN         F          ZENIT

4          OLAU ALEX               F          LUCEAFARUL

5          VOICAN MIHAI         F          LUCEAFARUL

6          CHIS FABIAN            F          LPS BH

7          BREGE LUCAS           M         LPS BH

8          RUGE DENIS              M         LPS BH

9          COTE SERBAN           M         LUCEAFARUL

10        URDEA ERIC             M         LUCEAFARUL

11        OSVAT DARIUS         M         CSM

12        IGNA RARES             M         LPS BH

13        BODEA RAUL           M         ZENIT

14        BOROS PATRICK       M         LPS BH

15        POP RAUL                   A         CSM

16        ROGOJAN PATRICK  A         LPS BH

17        LAZAR EDUARD       A         VIITORUL MARGHITA

 18       SZATMARI MARC     A         BORS

 

Selectionata 2010 a judetului Bihor

Nr.crt   Nume si prenume         Post     Club

1          SIPOS SEBASTIAN     P          ZENIT

2          NILGESZ LUCA         P          CSM

3          PETRESCU AYAN      F          SALONTA

4          FILIP VLAD    F          CSM

5          GROZE DARIO           F          ZENIT

6          CARGEA ANDREI      F          LPS BH

7          PAVAL ALEX              M         SALONTA

8          CZOMBOS ERIK        M         SALONTA

9          CALINESCU VICTOR   M         ZENIT

10        PAUL RAUL                 M         CSM

11        LAZAU CASIAN         M         CSM

12        HOGAS BOGDAN      M         VIITORUL

13        BALAZS BALINT       A         CSM

14        DUME MARK            A         ZENIT

15        BORA SEBASTIAN    A         SALONTA

16        TISA ANDREI            A         ZENIT

 

 

Selectionata 2011 a judetului Bihor

 

Nr.crt   Nume si prenume         Post     Club

1          SAVA RAUL               P          LPS BH

2          NOJE DAVID              P          ZENIT

3          BOIT RAZVAN           F          LPS

4          DOMOCOS ANDREI   F          LPS

5          HVALIC TIAN              F          VIITORUL

6          SERES GEORGE         F          LPS

7          GURZAU MATEI        M         LPS

8          ANDRU MIHNEA       M         LPS

9          MALITA ALEX           M         DIOSIG

10        MIHUT DAVID           M         CSM

11        SZABO DOMINIC       M         LPS

12        BALOG ANTONIU     M         ZENIT

13        SIPOS ANDREI           A         ZENIT

14        MARC LUCA              A         LPS

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP