Programarea echipelor la viza anuală 2019

19 Decembrie 2018, la ora 09:16 / Publicat în Comunicate AJF / 378 vizualizări

Programarea echipelor la viza anuală 2019

 

 

Programarea echipelor pentru viza anuală pe anul 2019

Acordarea vizei anuale este condiționată de achitarea eventualelor restanțe financiare din anul 2018,
la care se adaugă și plata taxelor de membru, respectiv viză anuală pentru 2019!!!

 

LIGA A IV-A

1.      Crişul Aleşd               4 februarie

2.      CS Săcueni                 5 februarie

3.      CSO Ştei                    6 februarie

4.       CS Bihorul Beiuş      7 februarie

5.       CS Mădăras              8 februarie

6.       FC Universitatea Oradea  11 februarie

7.       Crişul Sântandrei               12 februarie

8.       Viitorul Borş             13 februarie

9.       CSM Olimpia Salonta    14 februarie

10.   CS Diosig Bihardioszeg  15 februarie

11.   CS Oşorhei                18 februarie

12.   Unirea Livada           19 februarie

13.   Unirea Valea lui Mihai      20 februarie

14.   ACS CAO 1910 Oradea    21 februarie

15.   CSC Sânmartin                 22 februarie

 

LIGA A V-A

Seria I

1.      CSC Sînmartin                        29 ianuarie       ora 9:30

2.      Foresta Tileagd                       29 ianuarie       ora 12:00

3.      Voința Suplac                          30 ianuarie       ora 9:30

4.      ACS Slovan Valea Cerului     30 ianuarie       ora 12:00

5.      CSC Viitorul Bratca               31 ianuarie       ora 9:30

6.      Cetatea Biharia                       31 ianuarie       ora 12:00

7.      Toldy Sânnicolau de Munte    1 februarie       ora 9:30

8.      Inter Aștileu                            1 februarie       ora 12:00

9.      Minerul Șuncuiuș                    4 februarie       ora 9:30

10.  AS Vadu Crișului                   4 februarie       ora 12:00

11.  Locadin Țețchea                     5 februarie       ora 9:30

12.  LPS Bihorul Oradea               5 februarie       ora 12:00

13.  ACS Progresul Sîniob             6 februarie       ora 9:30

Seria II                                                                               

1.      Unirea Roșia                                    6 februarie       ora 12:00

2.      AS Unirea Oșorhei              7 februarie       ora 9:30

3.      Biharea Marmogranit Vașcău          7 februarie       ora 12:00

4.      Voința Cheresig                   8 februarie       ora 9:30

5.      Victoria Tulca                                  8 februarie       ora 12:00

6.      Zorile Buntești                     11 februarie     ora 9:30

7.      Vulturul Dobrești                11 februarie     ora 12:00

8.      Viitorul Tărian                     12 februarie     ora 9:30

9.      Gloria Căbești                                  12 februarie     ora 12:00

10.  Partizanul Sânnicolau Român          13 februarie     ora 9:30

11.  Vida Pomezeu                                 13 februarie     ora 12:00

12.  Izvorul Cociuba Mare                      14 februarie     ora 9:30

13.  ACS Voința Ciumeghiu      14 februarie     ora 12:00

14.  Victoria Avram Iancu                      15 februarie     ora 9:30

 

COPII ȘI JUNIORI

1.      CSM Oradea                     28 ianuarie

2.      Luceafărul Oradea                        29 ianuarie

3.      LPS Bihorul                      30 ianuarie

4.      Viitorul Oradea                 1 februarie

5.      Crișul Aleșd                      4 februarie

6.      CS Săcueni                        5 februarie

7.      CSO Ștei               6 februarie

8.      CS Bihorul Beiuș              7 februarie

9.      CSȘ Salonta                      8 februarie

10.   Viitorul Marghita             11 februarie

11.   Foresta Tileagd/Sporting Lugaș               12 februarie

12.   Phoenix Diosig                 13 februarie

13.  CSM Olimpia Salonta                   14 februarie

14.  Dinamo Oradea                 15 februarie

15.   NAC Oradea                    18 februarie

16.   Zenit Oradea                                19 februarie

17.   Unirea Valea lui Mihai                 20 februarie

18.   Sportul Oradea                 21 februarie

19.   CSC Sânmartin                            22 februarie

20.   Atletic Oradea                 25 februarie

21.  Izvorul Cociuba Mare                   26 februarie

22.   Inter Oradea                     27 februarie

23.   CF Liberty Oradea                       28 februarie

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP