Negrea Grigore
Bistrita
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bistrita-Nasaud
Bistrita, str Parcului, nr. 18
Tel: 0263232041
Tel: -
Fax: 0263232041
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | LIGA a V a seria 1 | LIGA a V a seria 2 | CUPA ROMANIEI "2013 - FAZA JUD." | ||
Sangeorzan Calin | 2 | ||||
Ungur Mihai | 2 | ||||
Rosca Mircea Andrei | 2 | ||||
Poienar Marius | 2 | ||||
Rus Dan Dorel | 3 | ||||
Petras Augustin Ioan | 2 | ||||
Nagy Attila Ferenc | 3 | ||||
Avram Vasile | 5 | ||||
Marica Mihai Marius | 1 | ||||
Horti Pavel | 3 | ||||
Covrig Flavius Adrian | 1 | ||||
Gotea Gabriel | 2 | ||||
Bolfa Mihai | 2 | ||||
Ciobanica Dumitru Daniel | 1 | ||||
Dragan Ilie | 3 | ||||
Berengea Loredana | 1 | ||||
Dosan Cosmin Radu | 2 | ||||
Mati Raul Mihai | 2 | ||||
Calus Mircea Ionut | 1 | ||||
Atanasoaie Dan | 6 | ||||
Simionca Daniel Ilie | 1 | ||||
Pop Liviu Gheorghe | 2 | ||||
Ioja Paul Gabriel | 3 | ||||
Roiban Razvan | 2 | ||||
Tamas Paul | 2 | ||||
Dumitrache Mircea | 2 | ||||
Domide Nicolae Florian | 1 | ||||
Vultur Vlad Mircea | 2 | ||||
Timbolmas Cristian Ioan | 1 | ||||
Lucaci Dorel Teodor | 3 | ||||
Deac Ioan Bogdan | 1 | ||||
Putilean Raul | 2 | ||||
Huzmezan Cristian | 1 | ||||
Rus Marian Alexandru | 1 | ||||
Beldean Danut Florin | 1 | ||||
Chiuzan Alexandru Filip | 1 | ||||
Gavriloaie Andrei Ovidiu | 1 | ||||
Feier Lucian Narcis | 2 | ||||
Târgoveţ Catălin Răzvan | 1 | ||||
Arcălean Gabriel | 1 | ||||
Clapa Alexandra Giorgiana | 1 | ||||
Conea Viorel | 1 | ||||
Clapa Loredana Iulia | 1 | ||||
Ristea Cosmina | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | LIGA a V a seria 1 | LIGA a V a seria 2 | CUPA ROMANIEI "2013 - FAZA JUD." | ||
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI | 3 | ||||
A.C.S. HENIU PRUNDU BIRGAULUI | 2 | ||||
C.S. PROGRESUL NASAUD | 3 | ||||
A.C.S. DUMITRA | 3 | ||||
A.C.S. U 1927 SIRIOARA | 4 | ||||
A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI | 3 | ||||
A.S. REAL BUDUS | 1 | ||||
A.C.S. VIITORUL LECHINTA | 2 | ||||
A.C.S. ATLETICO MONOR | 4 | ||||
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU | 1 | ||||
A.C.S. INTER MONARIU | 2 | ||||
A.S. VOINTA MATEI | 2 | ||||
A.S. UNIREA URMENIS | 4 | ||||
A.S.F.C. REAL TEACA | 3 | ||||
A.S. OLIMPIA SIEUT | 2 | ||||
C.S. PROGRESUL JELNA | 1 | ||||
A.C.S. VOINTA MARISELU | 1 | ||||
A.S. LUCEAFARUL SIEU | 2 | ||||
A.S. UNIREA BOZIES | 3 | ||||
SOIMII CHIRALES | 1 | ||||
HENIU 2 PRUNDU BIRGAULUI | 1 | ||||
A.S. VENUS NEGRILESTI | 2 | ||||
A.S. PROGRESUL TAURE | 1 | ||||
A.S. VULTURUL BRANISTEA | 1 | ||||
PROSOMES FELDRU | 1 | ||||
C.S. SILVICULTORUL MAIERU | 1 |