Negrea Grigore
Bistrita
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bistrita-Nasaud
Bistrita, str Parcului, nr. 18
Tel: 0263232041
Tel: -
Fax: 0263232041
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD | LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD | Liga a V-a | CUPA ROMANIEI | LIGA a IV a, PLAY OFF | LIGA a IV a, PLAY OUT | ||
Pop Liviu Gheorghe | 5 | ||||||
Gâțan Marius | 3 | ||||||
Rus Valer | 4 | ||||||
Atanasoaie Dan | 6 | ||||||
Mati Raul Mihai | 4 | ||||||
Lazar Marius Alin | 3 | ||||||
Horti Pavel | 3 | ||||||
Știr Alin | 2 | ||||||
Calina Ioan | 4 | ||||||
Marica Mihai Marius | 2 | ||||||
Potinteu Ionut | 4 | ||||||
Târgoveţ Rareș | 1 | ||||||
Vaida Cozmin | 1 | ||||||
Pop Adrian | 2 | ||||||
Petras Augustin Ioan | 2 | ||||||
Talabă Horaţiu Mihai | 3 | ||||||
Spătar Ionuț | 2 | ||||||
Lucaci Dorel Teodor | 1 | ||||||
Stejerean Olimpiu | 2 | ||||||
Pop Cristian | 2 | ||||||
Pop Rareș | 4 | ||||||
Duca Bogdan | 4 | ||||||
Moldovan Adelin | 4 | ||||||
Domide Nicolae Florian | 1 | ||||||
Rosca Mircea Andrei | 4 | ||||||
Pop Marian | 1 | ||||||
Ioja Paul Gabriel | 2 | ||||||
Georgita Alexandru | 2 | ||||||
Dragan Ilie | 3 | ||||||
Pop Ioan | 1 | ||||||
Archiudean Daria | 1 | ||||||
Frisan Alexandru Bogdan | 1 | ||||||
Covrig Flavius Adrian | 2 | ||||||
Ilisuan-Caizer Paul Bogdan | 3 | ||||||
Moldovan Gabriel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD | LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD | Liga a V-a | CUPA ROMANIEI | LIGA a IV a, PLAY OFF | LIGA a IV a, PLAY OUT | ||
A.C.S. DUMITRA | 4 | ||||||
A.S.F.C. REAL TEACA | 4 | ||||||
A.C.S. ATLETICO MONOR | 3 | ||||||
C.S. PROGRESUL NASAUD | 2 | ||||||
A.C.F. VOINTA CETATE | 4 | ||||||
A.S. VOINTA LIVEZILE | 5 | ||||||
A.C.S. VIITORUL LECHINTA | 1 | ||||||
A.S. SPICUL SALVA | 2 | ||||||
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU | 2 | ||||||
C.S. MINERUL RODNA | 3 | ||||||
A.C.S. HENIU LESU | 4 | ||||||
C.S. SILVICULTORUL MAIERU | 3 | ||||||
C.S. SOMESUL REBRISOARA | 2 | ||||||
A.S. SOMESUL FELDRU 1954 | 3 | ||||||
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI | 2 | ||||||
A.C.S. VOINTA MARISELU | 3 | ||||||
A.S.F.C. SAGEATA DUMBRAVITA | 2 | ||||||
A.S. SOMESUL ILVA MICA | 3 | ||||||
A.S. VENUS NEGRILESTI | 1 | ||||||
A.S. VOINTA MATEI | 3 | ||||||
A.S. UNIREA BOZIES | 1 | ||||||
A.S. VULTURUL ARCALIA | 1 | ||||||
A.S. PROGRESUL TAURE | 2 |