Meciuri arbitrate
Marti, 30 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-IV-a Play-Out, etapa 1
Teren: Dacia / Bertesti
Marti, 30 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / Drogu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Drogu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 14
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 12
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Joi, 7 Decembrie 2023, 14:00
Liga a-IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / Drogu
Joi, 7 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Drogu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 12
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 13
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 13
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 11
Teren: Dunarea / Gropeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Dunarea / Gropeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 10
Teren: Siretul / Vadeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Siretul / Vadeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 9
Teren: Stadionul / Faurei
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Stadionul / Faurei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 9
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 8
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga a-V-a S.I, etapa 7
Teren: Comunal / Urleasca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Urleasca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga a-V-a S.I, etapa 7
Teren: Comunal / Chiscani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Chiscani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 6
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stanriz / Stancuta
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Liga a-V-a S.I, etapa 5
Teren: Siretul / Vadeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Siretul / Vadeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 3
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 2
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stanriz / Stancuta
Vineri, 1 Septembrie 2023, 17:30
Liga a-V-a S.II, etapa 1
Teren: Comagrim / Dudesti
Vineri, 1 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Comagrim / Dudesti