Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Brăila

Etapa 15
# echipe arbitri
1 CSM Bucovina Rădăuţi - CS Dante Botoşani A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)
Data: 2021-04-10     Ora: 17:00 A2: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ - Neamţ)
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău - Bacău)
2 CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ACSM Olteniţa A: Virgolici Cristian (Brăila - Brăila)
nu se disputa A1: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)
Data: 2021-04-10     Ora: 17:00 A2: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Trust (Cernavodă - Constanţa) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
3 CS Gloria Albeşti - SC Popeşti-Leordeni A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Bratoi Ciprian (Turnu Măgurele - Teleorman)
Data: 2021-04-10     Ora: 17:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Albeşti - Constanţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Eiub Elvin (Măcin - Tulcea)
4 SC FC Viitorul Constanta SA - CS Concordia Chiajna A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2021-04-11     Ora: 12:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
5 ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Buzău A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2021-04-11     Ora: 16:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U19, Seria de Est
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov)
6 SC FC Viitorul Constanta SA - CS Concordia Chiajna A: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2021-04-11     Ora: 14:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)
Data: 2021-04-11     Ora: 19:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)

Liga 2 - Play-Off Promovare, Play-Off Promovare R: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP