Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Brăila

Etapa 1
# echipe arbitri
1 C.S. KSE Targu Secuiesc - CSJ Știința U' Craiova
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-23     Ora: 16:00 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 CS United Galaţi - CSM Vaslui
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-23     Ora: 18:00 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
3 Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Korondy Junior 2017 Corund
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-23     Ora: 20:00 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 CSM Targu Mures - C.S. KSE Targu Secuiesc
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-24     Ora: 14:30 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 Informatica Timisoara - CS United Galaţi
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-24     Ora: 16:30 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
3 ACS Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-24     Ora: 18:30 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSJ Știința U' Craiova - CSM Targu Mures
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 13:30 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 CSM Vaslui - Informatica Timisoara
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 15:15 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
3 Korondy Junior 2017 Corund - ACS Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 17:00 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 West Deva - Viitorul Baleasa
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:45 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP