Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 19-10-2019

1 A.C.S Sportul Chiscani
AS Vointa Plopu
Comunal / Chiscani Juniori A1, etapa 9 09:30 Raducu IPurcareata TNovac G - - -
2 A.C.S. Vointa Visani
ACS Dacia Unirea Braila
Vointa / Visani Juniori A1, etapa 9 11:00 Pascu AErdem SRusu V - - -
3 ACS Comunal Cazasu
CS Dinamic Unirea
Comunal / Cazasu Juniori A1, etapa 9 11:00 Vilcu MVizireanu IRancea C - - -
4 A.C.S Pandurii Tudor Vladimirescu
A.C.S Viitorul Insuratei
Comunal / Tudor Vladimirescu Juniori A1, etapa 9 11:00 Ichim CIchim AStefanescu A - - -
5 ACS Dacia Bertesti
ACS Viitorul Sutesti
Dacia / Bertesti de Jos Juniori A1, etapa 9 11:00 Latu NIordachescu CCaraman G - - -
6 A.C.S Sportul Chiscani
AS Vointa Plopu
Comunal / Chiscani Liga a-IV-a Seniori, etapa 9 11:30 Pirlog TPurcareata TNovac GRaducu IDan N -
7 A.C.S. Vointa Visani
ACS Dacia Unirea Braila
Vointa / Visani Liga a-IV-a Seniori, etapa 9 13:00 Vlad IPascu AErdem SRusu VGazdoiu N -
8 ACS Comunal Cazasu
CS Dinamic Unirea
Comunal / Cazasu Liga a-IV-a Seniori, etapa 9 13:00 Ichim MVilcu MVizireanu IRancea CBogatu I -
9 A.C.S Pandurii Tudor Vladimirescu
A.C.S Viitorul Insuratei
Comunal / Tudor Vladimirescu Liga a-IV-a Seniori, etapa 9 13:00 Fuior CIchim CIchim AStefanescu ADrogeanu A -
10 ACS Dacia Bertesti
ACS Viitorul Sutesti
Dacia / Bertesti de Jos Liga a-IV-a Seniori, etapa 9 13:00 Hornet ALatu NIordachescu CCaraman GTrofin S -
11 AS Tricolorul Lanurile
ACS Gloria Movila Miresii
Tricolorul / Lanurile Liga a-V-a S.I, etapa 8 16:00 Preda RLascu FManea V - Ianos M -
12 ACS Romgal Romanu
FC Dinamo Maxineni
Comunal / Gemenele Liga a-V-a S.I, etapa 8 16:00 - - - - - -
13 ACS Dunarea Tichilesti
CS Daous Dava 2018 Braila
Dunarea / Tichilesti Liga a-V-a S.I, etapa 8 16:00 Orasanu NCristea REne A - Negoita G -
14 ACS Unirea Gradistea
AS Viitorul Ciresu
Comunal / Gradistea Liga a-V-a S.II, etapa 8 16:00 Vilcu MVizireanu IRancea C - Bogatu I -
15 ACS Bordei Verde
AS Recolta Ciocile
Comunal / Bordei Verde Liga a-V-a S.II, etapa 8 16:00 Pascu AErdem SRusu V - Baldovin N -

Duminica, 20-10-2019

1 AS Siretul Vadeni
AS Infratirea Gemenele
Siretul / Vadeni Liga a-V-a S.I, etapa 8 11:00 Pirlog TBraguta BRusea A - Gazdoiu N -
2 C.S Dunarea Gropeni
AS Stanriz Stancuta
Dunarea / Gropeni Liga a-V-a S.I, etapa 8 11:00 Cibea ASanzaeanu GDimache M - Drogeanu A -
3 ACS Comunal Cazasu II
FC. Tufesti
Comunal / Cazasu Liga a-V-a S.I, etapa 8 11:00 Vaideanu ITrifan VCiineanu S - Grozea T -
4 ACS Speranta Maxineni
AS Spicul Ramnicelu
Comunal / Maxineni Liga a-V-a S.I, etapa 8 11:00 Vlad ICulea CEnache G - Bogatu I -
5 AS Avantul Mircea Voda
AS Victoria Dedulesti
Comunal / Mircea Voda Liga a-V-a S.II, etapa 8 11:00 Vilcu MErdem SIordachescu C - Apostu P -
6 AS Ulmu
AS Vointa Racovita
Comunal / Ulmu Liga a-V-a S.II, etapa 8 11:00 Ichim MIordache SIchim C - Petrescu M -
7 AS Vointa Baraganu
FC Vointa Surdila Gaiseanca
Vointa / Baraganu Liga a-V-a S.II, etapa 8 11:00 Preda RNovac GCristea R - Balaban I -
8 AS Spicul Zavoaia
AS Vointa Faurei Sat
Spicul / Zavoaia Liga a-V-a S.II, etapa 8 11:00 Orasanu NMitoi AMoroianu M - Trofin S -
9 CS Victoria Traian II
AFC Urleasca
Comunal / Urleasca Liga a-V-a S.I, etapa 8 14:30 Cibea AErdem SIordachescu C - Apostu P -
10 AFC Viitorul Galbenu
AS Tractorul Viziru
Comunal / Drogu Liga a-V-a S.II, etapa 8 14:30 Ichim MIordache SIchim C - Petrescu M -
11 AS Comagrim Dudesti
AS Jirlau
Comagrim / Dudesti Liga a-V-a S.II, etapa 8 14:30 Hornet ACotet LLascu F - Dan N -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

Vineri, 25-10-2019

Niciun meci

Sambata, 26-10-2019

1 CS Dinamic Unirea
A.C.S. Vointa Visani
Comunal / Unirea Juniori A1, etapa 10 11:00 - - - - -
2 ACS Dacia Unirea Braila
ACS Dacia Bertesti
Stadionul Municipal / Braila Juniori A1, etapa 10 11:00 - - - - -
3 ACS Viitorul Sutesti
A.C.S Sportul Chiscani
Comunal / Cazasu Juniori A1, etapa 10 11:00 - - - - -
4 AS Vointa Plopu
A.C.S Pandurii Tudor Vladimirescu
Vointa / Plopu Juniori A1, etapa 10 11:00 - - - - -
5 A.C.S Viitorul Insuratei
C.S Victoria Traian
Mihail Alexandru / Insuratei Juniori A1, etapa 10 11:00 - - - - -
6 CS Dinamic Unirea
A.C.S. Vointa Visani
Comunal / Unirea Liga a-IV-a Seniori, etapa 10 13:00 - - - - -
7 ACS Dacia Unirea Braila
ACS Dacia Bertesti
Stadionul Municipal / Braila Liga a-IV-a Seniori, etapa 10 13:00 - - - - -
8 ACS Viitorul Sutesti
A.C.S Sportul Chiscani
Comunal / Cazasu Liga a-IV-a Seniori, etapa 10 13:00 - - - - -
9 AS Vointa Plopu
A.C.S Pandurii Tudor Vladimirescu
Vointa / Plopu Liga a-IV-a Seniori, etapa 10 13:00 - - - - -
10 A.C.S Viitorul Insuratei
C.S Victoria Traian
Mihail Alexandru / Insuratei Liga a-IV-a Seniori, etapa 10 13:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP