Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Buhai Doru (AS Spicul Ramnicelu)

AS Spicul Ramnicelu - ACS Dunarea Gropeni
Liga a-V-a S.I, etapa 30 | Data 2024-06-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 01-07-2024

Cojocea Alexandru Ionut (AFC Tufesti)

ACS Dunarea Tichilesti - AFC Tufesti
Liga a-V-a S.I, etapa 29 | Data 2024-06-23

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 25-06-2024

Gavrila Alexandru Ionut (CS Viitorul Ianca)

AS Tricolorul Lanurile - CS Viitorul Ianca
Juniori U15, etapa 11 | Data 2024-03-31

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 21-06-2024

Capreanu Iulian Manuel (CS Luceafarul Braila)

CS Luceafarul Braila - ACS Sportul Chiscani
Juniori U15, etapa 18 | Data 2024-05-11

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-06-2024

Veber Stefan Silviu (AFC Urleasca)

AFC Urleasca - ACS Romgal Romanu
Liga a-V-a S.I, etapa 28 | Data 2024-06-15

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Iordache Nicusor (CS Soimii Tudor Vladimirescu)

AS Gloria Movila Miresii - CS Soimii Tudor Vladimirescu
Liga a-V-a S.I, etapa 28 | Data 2024-06-15

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Preda Constantin (CS Soimii Tudor Vladimirescu)

AS Gloria Movila Miresii - CS Soimii Tudor Vladimirescu
Liga a-V-a S.I, etapa 28 | Data 2024-06-15

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Micu Costel (ACS Dacia Bertesti)

ACS Dacia Bertesti - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 26 | Data 2024-06-16

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Dumitrana Nicolae (AS Spicul Zavoaia)

AS Spicul Zavoaia - AS Vointa Racovita
Liga a-V-a S.II, etapa 25 | Data 2024-06-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-06-2024

Jinga Virgil (AS Vointa Racovita)

AS Spicul Zavoaia - AS Vointa Racovita
Liga a-V-a S.II, etapa 25 | Data 2024-06-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-06-2024

Rosca Marian (FC Vointa Surdila Gaiseanca)

AS Tractorul Viziru - FC Vointa Surdila Gaiseanca
Liga a-V-a S.II, etapa 25 | Data 2024-06-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-06-2024

Serban Rares Nicusor (AFC Urleasca)

AS Spicul Ramnicelu - AFC Urleasca
Liga a-V-a S.I, etapa 26 | Data 2024-06-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Ciocarlan Daniel (ACS Dunarea Tichilesti)

ACS Dunarea Tichilesti - AS Stanriz Stancuta
Liga a-V-a S.I, etapa 26 | Data 2024-06-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Sterian Marius Andrei (FC Vointa Surdila Gaiseanca)

FC Vointa Surdila Gaiseanca - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Ion Emil Leonard (FC Vointa Surdila Gaiseanca)

FC Vointa Surdila Gaiseanca - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Duret Laurentiu Mihai (AS Ulmu)

FC Vointa Surdila Gaiseanca - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Manea Andrei Catalin (AS Ulmu)

FC Vointa Surdila Gaiseanca - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Strimbeanu Nicu Florin (AS Victoria Dedulesti)

AS Victoria Dedulesti - AS Tractorul Viziru
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Petrof Vasilica (AS Vointa Racovita)

AS Vointa Racovita - AS Vointa Baraganu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Tobosaru Marius Florin (AS Vointa Racovita)

AS Vointa Racovita - AS Vointa Baraganu
Liga a-V-a S.II, etapa 24 | Data 2024-06-02

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 03-06-2024

Juganaru Nicusor (AFC Urleasca)

CS Soimii Tudor Vladimirescu - AFC Urleasca
Liga a-V-a S.I, etapa 2 | Data 2023-09-10

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 28-05-2024

Tunea Ionut (ACS Sportul Chiscani)

CS Viitorul Ciresu - ACS Sportul Chiscani
Liga a-IV-a Play-Off, etapa 9 | Data 2024-05-25

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 27-05-2024

Golea Ionut (CS Soimii Tudor Vladimirescu)

CS Dinamic Unirea - CS Soimii Tudor Vladimirescu
Liga a-V-a S.I, etapa 24 | Data 2024-05-18

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2024

Dutu Simon (ACS Dunarea Gropeni)

ACS Dunarea Tichilesti - ACS Dunarea Gropeni
Liga a-V-a S.I, etapa 24 | Data 2024-05-18

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2024

Mocanu Auras (ACS Unirea Gradistea)

ACS Unirea Gradistea - AS Comagrim Dudesti
Liga a-V-a S.II, etapa 22 | Data 2024-05-19

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2024

Turcu Victoras (AS Vointa Faurei Sat)

AS Vointa Faurei Sat - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 22 | Data 2024-05-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2024

Darie Madalin (AS Vointa Faurei Sat)

AS Vointa Faurei Sat - AS Ulmu
Liga a-V-a S.II, etapa 22 | Data 2024-05-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2024

Chiscan Daniel Dumitru (AS Tricolorul Lanurile)

CS Victoria Traian - AS Tricolorul Lanurile
Juniori U19, etapa 17 | Data 2024-05-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-05-2024

Munteanu Stefan Georgel (AS Tricolorul Lanurile)

ACS Blue Stars Braila - AS Tricolorul Lanurile
Juniori U17, etapa 6 | Data 2024-05-07

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 14-05-2024

Sgircitu Paul- Octavian (ACS Sportul Chiscani)

ACS Sportul Chiscani - ACS Daous Dava 2018 Braila
Liga a-IV-a Play-Off, etapa 7 | Data 2024-05-11

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 13-05-2024

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP