Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 26
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 21
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 24
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 21
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 17
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 14
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 15
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 14
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 12
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 11
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 08:45
Juniori C, Juniori C Grupa I, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 08:45
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 21 Octombrie 2018, 09:30
Juniori D, Elita, etapa 8
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 09:30
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Juniori E, Elita, etapa 8
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Juniori E, Elita, etapa 7
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 14 Octombrie 2018, 09:00
Juniori D, Grupa B - Clasic, etapa 7
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 14 Octombrie 2018, 09:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 13 Octombrie 2018, 12:00
Juniori E, Elita, etapa 7
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 13 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:00
Juniori E, Grupa A - Clasic, etapa 6
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Marti, 4 Septembrie 2018, 17:00
Juniori C, Grupa C, etapa 3
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Marti, 4 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 1 Septembrie 2018, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 2
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 1 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 1 Septembrie 2018, 14:00
Juniori C, Grupa C, etapa 2
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 1 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Vistea Mare / Vistea
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Baza Sportiva Vistea Mare / Vistea