Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 20
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 28 Mai 2017, 15:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 20
Teren: Avantul / Iasi
Duminica, 28 Mai 2017, 15:00
Teren: Avantul / Iasi
Miercuri, 24 Mai 2017, 17:30
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 4
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 24 Mai 2017, 17:30
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 18
Teren: Vointa / Hurez
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Vointa / Hurez
Duminica, 14 Mai 2017, 17:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 18
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 14 Mai 2017, 17:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 3
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 7 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 17
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 7 Mai 2017, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 17
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 18
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 30 Aprilie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 16
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 30 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 20
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:30
Liga a IV-A, Juniori, etapa 19
Teren: Cetatea / Rupea
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 9 Aprilie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 15
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 9 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 14
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 13
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 13
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 13
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 12
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 09:30
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 11
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 11
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 12
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 10
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:30
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 10
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 30 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 9
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 30 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 9
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 10
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 8
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 8
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Beclereana / Beclean
Sambata, 22 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 9
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 22 Octombrie 2016, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 8
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 6
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Sambata, 8 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 7
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 5
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 2 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 5
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 4
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 5
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 3
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:30
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 3
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:30
Teren: Olimpia / Sasciori
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 4
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 2
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 11 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 2
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 28 August 2016, 14:00
Cupa Romaniei, Zona Fagaras,seria Est, etapa 1
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 28 August 2016, 14:00
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Zona Fagaras,seria Est, etapa 1
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni