Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 18
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 18
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 3 Iunie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 17
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 3 Iunie 2018, 14:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 17
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Vineri, 1 Iunie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 17
Teren: Luceafarul / Margineni
Vineri, 1 Iunie 2018, 17:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 16
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 15
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 20 Mai 2018, 13:30
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 15
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 20 Mai 2018, 13:30
Teren: Viitorul / Recea
Sambata, 19 Mai 2018, 15:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 26
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 19 Mai 2018, 15:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 13 Mai 2018, 13:30
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 13 Mai 2018, 13:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 13
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 6 Mai 2018, 13:30
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 13
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 6 Mai 2018, 13:30
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 12
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Sambata, 28 Aprilie 2018, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 21
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 28 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 11
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 11
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 20
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 13:30
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 10
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 15 Aprilie 2018, 13:30
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 10
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Juniori E-Clasic 2007-2008, etapa 16
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Joi, 5 Aprilie 2018, 14:00
Juniori C CLASIC 2003-2004, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Joi, 5 Aprilie 2018, 14:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 10 Martie 2018, 11:30
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 2
Teren: Carpati / Ucea
Sambata, 10 Martie 2018, 11:30
Teren: Carpati / Ucea
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 15
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 14
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Joi, 16 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori E-Clasic 2007-2008, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Joi, 16 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C ELITA 2003-2004, etapa 11
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 12
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 11
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 12
Teren: Tineretului / Brasov
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Tineretului / Brasov
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 14:30
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 2
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 11
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Luni, 23 Octombrie 2017, 17:00
Juniori D- Elita 2005-2006, etapa 8
Teren: Aripile / Ghimbav
Luni, 23 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Luni, 23 Octombrie 2017, 16:00
Juniori E-Elita 2007-2008, etapa 8
Teren: Aripile / Ghimbav
Luni, 23 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 9
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 10
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:00
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov, etapa 4
Teren: Carpati / Ucea
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 8
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 15:30
Cupa Romaniei, Zona Fagaras, etapa 5
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 7
Teren: Clabucet / Sebes
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Clabucet / Sebes
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 8
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 6
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 5
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 5
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 24 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 24 Septembrie 2017, 09:00
Juniori D- Elita 2005-2006, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 10:30
Juniori E-Elita 2007-2008, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 10:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 6
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 16:30
Cupa Romaniei, Zona Fagaras, etapa 3
Teren: Olimpic / Voila
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 16:30
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 4
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 16 Septembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 5
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 16 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 3
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 10 Septembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 3
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 10 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Sambata, 9 Septembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 4
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 9 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 18:00
Cupa Romaniei, Zona Fagaras, etapa 2
Teren: Avantul / Mandra
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 18:00
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 2 Septembrie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 3
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 2 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 1
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 26 August 2017, 16:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 2
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 26 August 2017, 16:00
Teren: Cetatea / Rupea