Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 16 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 26
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 16 Iunie 2013, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 25
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Teren: Beclereana / Beclean
Sambata, 8 Iunie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 8 Iunie 2013, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 24
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 26 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Est, etapa 23
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 26 Mai 2013, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 25 Mai 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 25 Mai 2013, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 22
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 11 Mai 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 11 Mai 2013, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 8 Mai 2013, 18:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 20
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 8 Mai 2013, 18:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 21 Aprilie 2013, 13:30
Liga a V-a, Fagaras Est, etapa 18
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 21 Aprilie 2013, 13:30
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 14 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 17
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 14 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 31 Martie 2013, 13:30
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 15
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 31 Martie 2013, 13:30
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Est, etapa 14
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 23 Martie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 23 Martie 2013, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 13
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 10:30
Juniori E, Seria II, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 10:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 09:30
Juniori E, Seria I, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 17 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 11 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 11
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 11 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 10 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 10 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 10
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Viitorul / Recea
Sambata, 27 Octombrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 27 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 8
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 13 Octombrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 13 Octombrie 2012, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Miercuri, 10 Octombrie 2012, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Torpedo / Zărneşti
Miercuri, 10 Octombrie 2012, 16:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 30 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 5
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 30 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 29 Septembrie 2012, 13:30
Juniori C, etapa 3
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Septembrie 2012, 13:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Septembrie 2012, 15:00
Juniori D, etapa 3
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Septembrie 2012, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 23 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 4
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 23 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 19 Septembrie 2012, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Infratirea / Harman
Miercuri, 19 Septembrie 2012, 17:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 3
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Joi, 13 Septembrie 2012, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Voinţa / Măieruş
Joi, 13 Septembrie 2012, 17:00
Teren: Voinţa / Măieruş
Miercuri, 12 Septembrie 2012, 16:30
Cupa Romaniei - zona Fagaras, etapa 1
Teren: Oltul / Comana de Jos
Miercuri, 12 Septembrie 2012, 16:30
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 2
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Sambata, 8 Septembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 8 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 2 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 2 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 1 Septembrie 2012, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 1 Septembrie 2012, 09:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 25 August 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Bucegi / Predeal
Sambata, 25 August 2012, 11:00
Teren: Bucegi / Predeal