Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Miercuri, 14 Mai 2014, 18:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 21
Teren: Energia / Feldioara
Miercuri, 14 Mai 2014, 18:00
Teren: Energia / Feldioara
Luni, 12 Mai 2014, 18:30
Juniori C - 1999, etapa 12
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 12 Mai 2014, 18:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 26 Aprilie 2014, 13:00
Juniori C - 1999, etapa 23
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 26 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Juniori D - 2001, etapa 23
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 16:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 18
Teren: Victoria / Bod Colonie
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 16:00
Teren: Victoria / Bod Colonie
Sambata, 5 Aprilie 2014, 13:00
Juniori C - 1999, etapa 20
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 5 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Juniori D - 2001, etapa 20
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 30 Martie 2014, 13:30
Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 15
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 30 Martie 2014, 13:30
Teren: Sageata / Dragus
Sambata, 29 Martie 2014, 13:00
Juniori C - 1999, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Martie 2014, 13:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Martie 2014, 15:00
Juniori D - 2001, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Martie 2014, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 14
Teren: Voinţa / Măieruş
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Teren: Voinţa / Măieruş
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Juniori C - 1999, etapa 17
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 22 Martie 2014, 15:00
Juniori D - 2001, etapa 17
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 22 Martie 2014, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 11
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 10
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 7
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 5 Octombrie 2013, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 5 Octombrie 2013, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 4
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 28 Septembrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 28 Septembrie 2013, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 2
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Precizia / Săcele