Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 24
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 27 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 24
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 27 Mai 2017, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 20 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 23
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 20 Mai 2017, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 20 Mai 2017, 16:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 26
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 20 Mai 2017, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 23
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria Est:Play-OFF, etapa 2
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 13 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 22
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 13 Mai 2017, 09:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 13 Mai 2017, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 14
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 13 Mai 2017, 15:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 3
Teren: Cetatea / Rupea
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 17
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 6 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 21
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 6 Mai 2017, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 6 Mai 2017, 15:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 24
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 6 Mai 2017, 15:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 14
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 16
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 20
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 20
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Joi, 27 Aprilie 2017, 17:30
Liga a V-a, Brasov, etapa 19
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Joi, 27 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Vineri, 14 Aprilie 2017, 15:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 16
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Vineri, 14 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:30
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 12
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 17
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 15
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:30
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 11
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Infratirea / Harman
Vineri, 7 Aprilie 2017, 18:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 18
Teren: Aripile / Ghimbav
Vineri, 7 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 16:30
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 13
Teren: Braşovia / Braşov
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 1 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 16
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 1 Aprilie 2017, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 14
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 30 Martie 2017, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Joi, 30 Martie 2017, 17:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 15
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 15
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 13
Teren: Precizia / Săcele
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 14
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 14
Teren: Central / Brasov
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Teren: Central / Brasov
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 2
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Vineri, 10 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 26
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Vineri, 10 Martie 2017, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 10:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 12
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 13
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 11
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 10
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 10
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 9
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 11
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 09:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 9
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:15
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 9
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 4 Noiembrie 2016, 16:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 9
Teren: Precizia / Săcele
Vineri, 4 Noiembrie 2016, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 9
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 10
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 8
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:30
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 8
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 7
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 22 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Măgura / Codlea
Miercuri, 19 Octombrie 2016, 15:00
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov, etapa 4
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Miercuri, 19 Octombrie 2016, 15:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Marti, 18 Octombrie 2016, 16:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 6
Teren: Măgura / Codlea
Marti, 18 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 7
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 16 Octombrie 2016, 09:30
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 6
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 16 Octombrie 2016, 09:30
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 6
Teren: C.S. Inter / Cristian
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Marti, 11 Octombrie 2016, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 5
Teren: Braşovia / Braşov
Marti, 11 Octombrie 2016, 17:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 6
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 6
Teren: Vointa / Hurez
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Vointa / Hurez
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 5
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 5 Octombrie 2016, 16:30
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov, etapa 3
Teren: A.S. / Vulcan
Miercuri, 5 Octombrie 2016, 16:30
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 5
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 6
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 1 Octombrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 4
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 4
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 4
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 3
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 5
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Luni, 19 Septembrie 2016, 18:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 2
Teren: Aripile / Ghimbav
Luni, 19 Septembrie 2016, 18:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 3
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 4
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 2
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:00
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov, etapa 2
Teren: Bucegi / Moeciu
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 2
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 3 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 2
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 3 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Zona Fagaras,seria Est, etapa 1
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Olimpia / Sercaita