Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 33
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria II Fagaras, etapa 23
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Joi, 26 Mai 2011, 18:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 23
Teren: Poiana / Poiana Marului
Joi, 26 Mai 2011, 18:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Miercuri, 18 Mai 2011, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Carpaţi / Berivoi
Miercuri, 18 Mai 2011, 18:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 21
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Teren: Transilvania / Felmer
Sambata, 7 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 7 Mai 2011, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Forex / Braşov
Miercuri, 27 Aprilie 2011, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Olimpic / Voila
Miercuri, 27 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Olimpic / Voila
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 19
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 16 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 16 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 2 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 2 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Miercuri, 30 Martie 2011, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Recolta / Budila
Miercuri, 30 Martie 2011, 16:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 26 Martie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 26 Martie 2011, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 14
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 12 Martie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 12 Martie 2011, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 13
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 9:00
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria II Fagaras, etapa 12
Teren: Oltul / Rucar
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Oltul / Rucar
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 10
Teren: Unirea / Ticus
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Unirea / Ticus
Sambata, 30 Octombrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 30 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 8
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 7
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Sambata, 16 Octombrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 16 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 9 Octombrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 9 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 29 Septembrie 2010, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 29 Septembrie 2010, 17:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 4
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 18 Septembrie 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: A.S. / Caţa
Sambata, 18 Septembrie 2010, 11:00
Teren: A.S. / Caţa
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: C.S. Inter / Cristian
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 17:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 2
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 1
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 4 Septembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 4 Septembrie 2010, 9:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 28 August 2010, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 28 August 2010, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov