Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2010/2011
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria Est:Play-OFF, etapa 1
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 12
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 29 Aprilie 2017, 14:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 16
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 14:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:30
Liga a IV-A, Juniori, etapa 19
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 9 Aprilie 2017, 10:30
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 18
Teren: Carpati / Brasov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 10:30
Teren: Carpati / Brasov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 09:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 18
Teren: Carpati / Brasov
Duminica, 9 Aprilie 2017, 09:30
Teren: Carpati / Brasov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:30
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 16
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 15
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Martie 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 25 Martie 2017, 14:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 14
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 12
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 10
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 10
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 30 Octombrie 2016, 10:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 8
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 30 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 7
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 8
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 2 Octombrie 2016, 10:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 4
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 2 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 6
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 4
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 4
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 24 Septembrie 2016, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 3
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 24 Septembrie 2016, 15:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 24 Septembrie 2016, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 3
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 24 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 3
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:15
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 1
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 09:30
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 1
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 1
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 10 Septembrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 1
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 10 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului