Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 17 Iunie 2012, 10.30
Juniori E - 2001, Play-Out, etapa 6
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 17 Iunie 2012, 10.30
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 13 Iunie 2012, 16:00
Liga a IV-a , Juniori, etapa 34
Teren: Olimpia / Sanpetru
Miercuri, 13 Iunie 2012, 16:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 9 Iunie 2012, 8:00
Juniori F - 2002, etapa 18
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 9 Iunie 2012, 8:00
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 9 Iunie 2012, 9:30
Juniori F - 2002, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 9 Iunie 2012, 9:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 9 Iunie 2012, 8:40
Juniori F - 2002, etapa 18
Teren: /
Sambata, 9 Iunie 2012, 8:40
Teren: /
Miercuri, 6 Iunie 2012, 16:00
Liga a IV-a , Juniori, etapa 32
Teren: Olimpia / Sanpetru
Miercuri, 6 Iunie 2012, 16:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 25
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 27 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 23
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 27 Mai 2012, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Miercuri, 23 Mai 2012, 17:00
Juniori E - 2001, Play-Out, etapa 5
Teren: /
Miercuri, 23 Mai 2012, 17:00
Teren: /
Miercuri, 16 Mai 2012, 16:00
Juniori C - 1997, etapa 12
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 16 Mai 2012, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 16 Mai 2012, 17:30
Juniori D - 1999, etapa 12
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 16 Mai 2012, 17:30
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 9 Mai 2012, 16:00
Liga a IV-a , Juniori, etapa 26
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 9 Mai 2012, 16:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 6 Mai 2012, 09:30
Juniori C - 1997, etapa 20
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 6 Mai 2012, 09:30
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Juniori D - 1999, etapa 20
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 21 Aprilie 2012, 09:00
Liga a IV-a , Juniori, etapa 23
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 21 Aprilie 2012, 09:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Luni, 9 Aprilie 2012, 10:30
Juniori C - 1997, etapa 15
Teren: Celuloza / Zărneşti
Luni, 9 Aprilie 2012, 10:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Luni, 9 Aprilie 2012, 12:00
Juniori D - 1999, etapa 15
Teren: Celuloza / Zărneşti
Luni, 9 Aprilie 2012, 12:00
Teren: Celuloza / Zărneşti