Meciuri arbitrate
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 25
Teren: Baza Sportiva Vistea Mare / Vistea
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Teren: Baza Sportiva Vistea Mare / Vistea
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Marti, 31 Mai 2022, 18:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Marti, 31 Mai 2022, 18:00
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Liga a-V-a, Liga V play off - Brasov, etapa 5
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 28 Mai 2022, 14:30
Liga a-V-a, Play out Liga V - Brasov, etapa 5
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 28 Mai 2022, 14:30
Teren: A.S. / Vulcan
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
U15 CLASIC, etapa 23
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Joi, 19 Mai 2022, 18:00
U15 CLASIC, etapa 22
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Joi, 19 Mai 2022, 18:00
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 14 Mai 2022, 15:00
Liga a-V-a, Liga V play off - Brasov, etapa 3
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 14 Mai 2022, 15:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 7 Mai 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 20
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 7 Mai 2022, 14:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 7 Mai 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 20
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 7 Mai 2022, 14:00
Teren: A.S. / Vulcan
AMÂNAT
Miercuri, 27 Aprilie 2022, 18:00
U15 CLASIC, etapa 18
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Miercuri, 27 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 17 Aprilie 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 16
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 17 Aprilie 2022, 14:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 17 Aprilie 2022, 09:30
U13, etapa 15
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 17 Aprilie 2022, 09:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:30
Cupa Romaniei, Cupa României- sferturi de finală, etapa 1
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:30
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 13
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:00
U17, etapa 12
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 13:30
U15 CLASIC, etapa 12
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 11
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 12:00
U13, etapa 10
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 10
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 09:30
U12, etapa 9
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 09:30
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 12:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 9
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 8
Teren: Teren 2 / Tarlungeni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Teren 2 / Tarlungeni
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
U17, etapa 4
Teren: Precizia / Săcele
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:30
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 4
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
U15 CLASIC, etapa 3
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
U17, etapa 3
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Măgura / Codlea
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 25 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 25 Septembrie 2021, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Vineri, 24 Septembrie 2021, 17:00
U17, etapa 2
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 24 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 3
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 18 Septembrie 2021, 15:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 2
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 18 Septembrie 2021, 15:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 16 Septembrie 2021, 16:30
Cupa Romaniei, Zona Brasov, etapa 1
Teren: Olimpia / Sanpetru
Joi, 16 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Olimpia / Sanpetru
Duminica, 12 Septembrie 2021, 12:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 1
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 12 Septembrie 2021, 12:00
Teren: Cetatea / Apata