Antohe Marica George Adrian
Bacau
Onesti, 7 Aprilie 1993
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a-V-a, Brasov | Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Liga a IV-A, Seniori | ||
Velea Eusebiu Mihail | 5 | ||||
Osmache Claudiu | 1 | ||||
Catarig Claudio Ciprian | 2 | ||||
Pădurariu Rareş Andrei | 1 | ||||
Pepine Mirel Adrian | 3 | ||||
Radu Alexandru | 4 | ||||
Urs Andrei | 1 | ||||
Moga Stefan Daniel | 2 | ||||
Tineghe Matei | 1 | ||||
Kiuţă Mihai Alexandru | 1 | ||||
Ciorbea Cristian Marian | 1 | ||||
Enciu Liviu | 2 | ||||
Schiopet Claudiu | 2 | ||||
Balogh Robert | 1 | ||||
Scortia Ioan | 2 | ||||
Nanu Nicolae | 1 | ||||
Ciucanu Octavian | 1 | ||||
Serban Marian | 2 | ||||
Marin Leonard | 1 | ||||
Ciorbea Robert | 1 | ||||
Tunsoiu Marian | 1 | ||||
Polexe Răzvan Mihai | 2 | ||||
Padure Dan Ilie | 1 | ||||
Mormeci Dumitru Robert | 2 | ||||
Pista Bogdan Iulian | 1 | ||||
Paraschiv Alexandru | 3 | ||||
Guran Mircea | 1 | ||||
Barbu Marian Alexandru | 1 | ||||
Ilieş Dan Lucian | 1 | ||||
Lucaci Sergiu | 1 | ||||
Sandu Alexandru | 1 | ||||
Boncz Gabriel - Andrei | 1 | ||||
Toma Georgian | 1 | ||||
Bortan Daniel Lucian Mihai | 1 | ||||
Munteanu Alexandru Marian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a-V-a, Brasov | Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Liga a IV-A, Seniori | ||
A.C.S. Hălchiu | 2 | ||||
A.S. Avantul Dumbravita | 1 | ||||
A.S. Cetatea Apaţa 2001 | 5 | ||||
A.S. Cetățenii Ghimbav | 1 | ||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 2 | ||||
A.S. Voinţa Măieruş | 1 | ||||
A.S. Bucegi Moieciu | 1 | ||||
A.F.C.Harman II | 1 | ||||
F.C. Energia Unirea Feldioara | 2 | ||||
F.C.Precizia Sacele II | 3 | ||||
A.C.S.Hoghiz | 1 | ||||
A.C.S."Clabucet Nord"Sebes | 1 | ||||
A.S.Bradul Sinca | 1 | ||||
A.S.Luceafarul Margineni | 1 | ||||
C.S.M. Fagaras | 1 | ||||
A.S.Benelux Cincu | 1 | ||||
A.S.Spartanii Pojorta | 1 | ||||
F.C. Precizia Săcele | 1 | ||||
C.S. Inter Cristian | 1 | ||||
A.C.S. Coltea 1920 Brasov | 1 | ||||
C.S. Chimia Orasul Victoria | 1 | ||||
A.S.Prietenii Rupea | 1 | ||||
A.C.S. Prejmer | 3 | ||||
A.C.S. Steagu Rosu Brasov | 1 | ||||
A.S. Cetatea Homorod | 1 |