Broscateanu Adrian
Brasov
Braşov, 16 August 1953
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a-IV-a, Seniori | Liga a-V-a, Zona Fagaras | Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi | ||
Mormeci Dumitru Robert | 1 | |||||
Puiu Dan Florin | 3 | |||||
Bajenescu Dragos Ionut | 2 | |||||
Butcaru Felix | 5 | |||||
Radu Alexandru | 1 | |||||
Toca Cosmin Gheorghe | 1 | |||||
Nanu Nicolae | 6 | |||||
Hârlab Mihai Adrian | 1 | |||||
Bosoi Alexandra Ioana | 2 | |||||
Darjan Liviu | 2 | |||||
Ciorbea Cristian Marian | 1 | |||||
Cupu Raul George | 1 | |||||
Mogos Ionut Teodor | 1 | |||||
Tunsoiu Marian | 3 | |||||
Cantău Victor Sebastian | 1 | |||||
Enciu Liviu | 3 | |||||
Moga Stefan Daniel | 1 | |||||
Piu Alexandru | 2 | |||||
Padure Dan Ilie | 2 | |||||
Mitarca Mihai George | 2 | |||||
Rășanu Tudor George | 1 | |||||
Lucaci Sergiu | 1 | |||||
Ciorbea Robert | 1 | |||||
Filip Daniel Florin | 1 | |||||
PERJU Alexandru Ionut | 1 | |||||
Nicolae Marin Sebastian | 2 | |||||
Pirtea Barzan Razvan | 1 | |||||
Stoica Tudor Marghiloman | 1 | |||||
Bucsenescu Sebastian | 1 | |||||
Anton Mihai Alin | 1 | |||||
Sandor Arnold Botond | 1 | |||||
Dobre Alexandru | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a-IV-a, Seniori | Liga a-V-a, Zona Fagaras | Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi | ||
A.S.F. Hărman | 3 | |||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 1 | |||||
A.C.S. Coltea 1920 Brasov | 2 | |||||
A.C.S.Hoghiz | 2 | |||||
A.C.S.M. Codlea | 2 | |||||
F.S.Voila | 1 | |||||
C.S.M. Fagaras | 1 | |||||
A.F.C.S. Carpaţi Berivoi | 1 | |||||
A.S. Cetățenii Ghimbav | 2 | |||||
A.S.Ludisor | 1 | |||||
A.S.Dacia Copacel | 1 | |||||
A.S.Transilvania Felmer | 1 | |||||
A.C.S. Asalt Cincu | 1 | |||||
A.S.Bazaltul Racos | 1 | |||||
A.S. Viitorul Progresul Voivodeni | 1 | |||||
A.C.S."Clabucet Nord"Sebes | 1 | |||||
A.S.Sageata Dragus | 1 | |||||
A.C.S. Hălchiu | 2 | |||||
A.S. A.C. International Brasov | 2 | |||||
A.S. Recolta Budila | 2 | |||||
ACSM Codlea II | 1 | |||||
CSO Teutonii Ghimbav | 1 | |||||
A.C.S. Prejmer | 2 | |||||
C.S.Progresul Cetatea Apața | 1 | |||||
ACS Vulcan 2008 II | 2 | |||||
S.C.Bran | 1 | |||||
A.S. Bucegi Moieciu | 1 |