Ercuşi Ion - Augustin
Braşov
Fundata, 23 August 1963
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a-IV-a, Seniori | Liga a-V-a, Zona Fagaras | Liga a-V-a, Zona Brasov | Liga a-IV-a, Play Off | Liga a-IV-a, Play Out | Liga a-V-a, Zona Brasov-PLAY-OFF | Liga a-V-a, Zona Brasov- PLAY-OUT | Liga a-V-a, Zona Fagaras-Play-Off | ||
Dobre Alexandru | 2 | ||||||||
Bortan Daniel Lucian Mihai | 2 | ||||||||
Avram Alexandru | 2 | ||||||||
Pădurariu Rareş Andrei | 3 | ||||||||
Panzaru Viorel Gabriel | 1 | ||||||||
Mitarca Mihai George | 2 | ||||||||
Rășanu Tudor George | 2 | ||||||||
Butcaru Felix | 2 | ||||||||
Radu Alexandru | 1 | ||||||||
Nanu Nicolae | 4 | ||||||||
Puiu Dan Florin | 2 | ||||||||
Padure Dan Ilie | 1 | ||||||||
Pacuraru Robert | 4 | ||||||||
Filip Daniel Florin | 1 | ||||||||
Moga Stefan Daniel | 2 | ||||||||
Vladulescu Andreea Violeta | 1 | ||||||||
Pepine Mirel Adrian | 1 | ||||||||
Cocan Adrian Ionut | 1 | ||||||||
Ciucanu Octavian | 2 | ||||||||
Pirtea Barzan Razvan | 2 | ||||||||
Ciorbea Cristian Marian | 1 | ||||||||
Nicolae Ovidiu Petrut | 1 | ||||||||
Marin Leonard | 1 | ||||||||
Velea Eusebiu Mihail | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a-IV-a, Seniori | Liga a-V-a, Zona Fagaras | Liga a-V-a, Zona Brasov | Liga a-IV-a, Play Off | Liga a-IV-a, Play Out | Liga a-V-a, Zona Brasov-PLAY-OFF | Liga a-V-a, Zona Brasov- PLAY-OUT | Liga a-V-a, Zona Fagaras-Play-Off | ||
A.S.Prietenii Rupea | 2 | ||||||||
A.S. Bucegi Moieciu | 3 | ||||||||
A.C.S. Steagu Rosu Brasov | 2 | ||||||||
A.S. Cetățenii Ghimbav | 2 | ||||||||
A.S.Benelux Cincu | 1 | ||||||||
A.S.Transilvania Felmer | 2 | ||||||||
A.F.C.S. Carpaţi Berivoi | 1 | ||||||||
A.S Ileni | 1 | ||||||||
A.S.Viitorul Recea | 1 | ||||||||
A.S. A.C. International Brasov | 4 | ||||||||
A.C.S. Coltea 1920 Brasov | 2 | ||||||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 2 | ||||||||
A.S. Aripile Braşov | 1 | ||||||||
A.S.C. Olimpic Zărneşti II | 1 | ||||||||
A.S. Cetatea Apaţa 2001 | 1 | ||||||||
A.S.Mandra | 1 | ||||||||
F.S.Voila | 1 |