Floricel Ion
Brasov
Vladila judetul Olt, 4 Septembrie 1948
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Brasov | Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras | Cupa Romaniei | ||
Barbu Marian Alexandru | 4 | ||||
Cantemir Constantin | 3 | ||||
Ilieş Dan Lucian | 4 | ||||
Mardan Ciprian Ioan | 1 | ||||
Antinie Alexandru | 2 | ||||
Burlea Alexandru - Claudiu | 1 | ||||
Ciucanu Octavian | 7 | ||||
Damian Petrut | 2 | ||||
Osmache Claudiu | 5 | ||||
Mormeci Dumitru Robert | 3 | ||||
Cofaru Catalin | 5 | ||||
Dragunoiu Vasile | 1 | ||||
Urs Andrei | 3 | ||||
Ghimbăşan Florin | 3 | ||||
Schiopet Claudiu | 3 | ||||
Lucaci Sergiu | 2 | ||||
Stelea Alexandru | 2 | ||||
Duicu Adrian | 6 | ||||
Tutu Lucian Dumitru | 2 | ||||
Panzaru Viorel Gabriel | 3 | ||||
Dragoş Bogdan Ioan | 1 | ||||
Pavel-Cojocaru Andrei | 6 | ||||
Solomon Cristian | 1 | ||||
Paraschiv Alexandru | 5 | ||||
Demeny Bogdan - Stefan | 3 | ||||
Mitarca Mihai George | 4 | ||||
Velea Eusebiu Mihail | 1 | ||||
Enea Razvan | 1 | ||||
Ionita Alexandru Ioan | 2 | ||||
Tunsoiu Marian | 3 | ||||
Ciorbea Robert | 1 | ||||
Burnariu Nicolae | 1 | ||||
Butcaru Felix | 2 | ||||
Hoţoleanu Dumitru | 1 | ||||
Ticusan Andrei | 1 | ||||
Wittner Celestin | 1 | ||||
Serban Andrei | 1 | ||||
Carabulea Ionut | 1 | ||||
Burlea Ionuţ - Iulian | 1 | ||||
Radu Alexandru | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Brasov | Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras | Cupa Romaniei | ||
C.S. Chimia Orasul Victoria | 2 | ||||
A.S.C.Olimpic Zărneşti | 2 | ||||
A.C.S.M. Codlea | 3 | ||||
C.S. Olimpic Cetate Rasnov | 6 | ||||
C.S. F.C. Ghimbav 2000 | 3 | ||||
A.S. Olimpic Voila | 3 | ||||
A.S. Aripile Braşov | 1 | ||||
A.C.S. Hălchiu | 1 | ||||
F.C. Energia Unirea Feldioara | 5 | ||||
A.F.C. Harman | 5 | ||||
C.S. Inter Cristian | 5 | ||||
A.C.S. Viitorul Ghimbav | 2 | ||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 2 | ||||
A.F.C.S. Carpaţi Berivoi | 2 | ||||
F.C. Precizia Săcele | 2 | ||||
Victoria Bod | 2 | ||||
A.S.C. Olimpic Zărneşti II | 3 | ||||
A.S. Voinţa Măieruş | 2 | ||||
A.C.S. Prejmer | 4 | ||||
A.S. Bucegi Moieciu | 3 | ||||
A.S. Cetatea Apaţa 2001 | 2 | ||||
A.C.S. Bran | 2 | ||||
C.S. C.F.R. Braşov | 2 | ||||
A.S. Poiana Marului | 1 | ||||
A.C.S.Hoghiz | 1 |