Maier Dan
Fagaras
28 Iunie 1954
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Cupa Romaniei | ||
Mardan Ciprian Ioan | 4 | ||||
Dragoş Bogdan Ioan | 4 | ||||
Antinie Alexandru | 3 | ||||
Ciucanu Octavian | 2 | ||||
Ilieş Dan Lucian | 1 | ||||
Tatomir Stelian | 1 | ||||
Duicu Adrian | 1 | ||||
Demeny Bogdan - Stefan | 1 | ||||
Wittner Celestin | 2 | ||||
Bujoreanu Catalin | 5 | ||||
Burlea Ionuţ - Iulian | 5 | ||||
Pintilie Ovidiu | 1 | ||||
Panzaru Viorel Gabriel | 1 | ||||
Burlea Alexandru - Claudiu | 8 | ||||
Butcaru Felix | 1 | ||||
Cantemir Constantin | 2 | ||||
Barbu Marian Alexandru | 3 | ||||
Bica Dorel | 3 | ||||
Draghiciu Dragos - Ioan | 1 | ||||
Pascu Adrian | 1 | ||||
Nyaradi Albert | 6 | ||||
Fatu Alexandru | 1 | ||||
Moldovan Radu | 2 | ||||
Nuca Madalina | 5 | ||||
Szalad Horatiu | 1 | ||||
Horumba Adelin | 6 | ||||
Bortan Daniel Lucian Mihai | 2 | ||||
Stanciu Alexandru | 5 | ||||
Bobes Catalin | 5 | ||||
Precup Nicoleta Alina | 4 | ||||
Toca Cosmin | 1 | ||||
Boanta Ciprian | 2 | ||||
Parvu Laurentiu | 1 | ||||
Lie Bogdan | 3 | ||||
Murariu Marcel | 1 | ||||
Radulet Mihai | 1 | ||||
Draghici Tiberiu | 2 | ||||
Sandu Alexandru | 3 | ||||
Moldovan Radu Lucian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Cupa Romaniei | ||
A.S. Cetatea Homorod | 2 | ||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 4 | ||||
C.S. Inter Cristian | 1 | ||||
A.C.S. Hălchiu | 1 | ||||
A.F.C.S. Carpaţi Berivoi | 2 | ||||
A.C.S. Viitorul Ghimbav | 1 | ||||
C.S. F.C. Ghimbav 2000 | 1 | ||||
C.S. Chimia Orasul Victoria | 1 | ||||
C.S. Olimpic Cetate Rasnov | 1 | ||||
A.S.C.Olimpic Zărneşti | 1 | ||||
A.S. Olimpic Voila | 1 | ||||
A.C.S.Partizan Ileni | 2 | ||||
A.S.Vad | 2 | ||||
A.S.Olimpia Sercaita | 2 | ||||
A.S.Sercaiana Sercaia | 6 | ||||
A.S.Luceafarul Margineni | 2 | ||||
A.S.Prietenii Rupea | 2 | ||||
A.S.Transilvania Felmer | 2 | ||||
A.S.Oltul Comana | 3 | ||||
A.S.Bucium | 1 | ||||
A.S. Progresul Ticusul Vechi | 1 | ||||
A.S.Sageata Dragus | 2 | ||||
A.S.Benelux Cincu | 2 | ||||
A.S. Carpati Ucea | 1 | ||||
A.S Ileni | 3 | ||||
F.S.Voila | 5 | ||||
A.S. Avantul Iasi | 2 | ||||
A.C.S.Oltul Fagaras | 3 | ||||
A.S.Receana Recea | 4 | ||||
F.C.Sebes 2011 | 1 | ||||
A.S. Progresul Voivodeni | 2 | ||||
A.S.Beclereana Beclean | 2 | ||||
A.S. Poiana Marului | 1 | ||||
A.S.Olimpia Sasciori | 1 |