Neacsa Dan
Brasov
Brasov, 15 Ianuarie 1970
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov | Liga a-V-a, Brasov | Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Cupa Romaniei, Liga a-IV-a | Liga a IV-A, Seniori | ||
Mormeci Dumitru Robert | 2 | ||||||
Polexe Răzvan Mihai | 5 | ||||||
Ciorbea Cristian Marian | 3 | ||||||
Darjan Liviu | 3 | ||||||
Tunsoiu Marian | 2 | ||||||
Puiu Dan Florin | 1 | ||||||
Greavu Alin | 3 | ||||||
Marin Leonard | 3 | ||||||
Catarig Claudio Ciprian | 1 | ||||||
Grosu Rares | 3 | ||||||
Mitarca Mihai George | 1 | ||||||
Radu Alexandru | 5 | ||||||
Paraschiv Alexandru | 2 | ||||||
Padure Dan Ilie | 2 | ||||||
Lucaci Sergiu | 2 | ||||||
Velea Eusebiu Mihail | 3 | ||||||
Patrascu Bogdan Alexandru | 1 | ||||||
Butcaru Felix | 3 | ||||||
Nanu Nicolae | 3 | ||||||
Pacuraru Robert | 2 | ||||||
Guran Mircea | 3 | ||||||
Munteanu Alexandru Marian | 2 | ||||||
Pavel-Cojocaru Andrei | 3 | ||||||
Breazu Stefan | 1 | ||||||
Schiopet Claudiu | 1 | ||||||
Dobre Alexandru | 1 | ||||||
Balogh Robert | 1 | ||||||
Bajenescu Dragos Ionut | 1 | ||||||
Ciorbea Robert | 1 | ||||||
Panzaru Viorel Gabriel | 1 | ||||||
Ilieş Dan Lucian | 1 | ||||||
Sandu Alexandru | 1 | ||||||
Bortan Daniel Lucian Mihai | 1 | ||||||
Nyaradi Albert | 1 | ||||||
Hârlab Mihai Adrian | 1 | ||||||
Dragoş Bogdan Ioan | 1 | ||||||
Enciu Liviu | 1 | ||||||
Ciucanu Octavian | 1 | ||||||
Pepine Mirel Adrian | 1 | ||||||
Boncz Gabriel - Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov | Liga a-V-a, Brasov | Liga a-V-a, Seria Est - zona Fagaras | Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras | Cupa Romaniei, Liga a-IV-a | Liga a IV-A, Seniori | ||
A.S. Cetățenii Ghimbav | 2 | ||||||
A.C.S. Hălchiu | 3 | ||||||
A.S. Cetatea Apaţa 2001 | 3 | ||||||
A.S. Recolta Budila | 3 | ||||||
A.S. Voinţa Măieruş | 4 | ||||||
F.C. Energia Unirea Feldioara | 2 | ||||||
A.S. Avantul Dumbravita | 2 | ||||||
A.F.C.Harman II | 1 | ||||||
A.S.C. Olimpic Zărneşti II | 1 | ||||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 1 | ||||||
A.S. Poiana Marului | 2 | ||||||
A.S.Olimpia Sercaita | 2 | ||||||
A.S.Dacia Copacel | 1 | ||||||
A.C.S."Clabucet Nord"Sebes | 1 | ||||||
A.S.Beclereana Beclean | 1 | ||||||
A.S.Olimpia Sasciori | 2 | ||||||
A.S. Progresul Voivodeni | 1 | ||||||
A.S.Sageata Dragus | 2 | ||||||
A.S.C.Olimpic Zărneşti | 1 | ||||||
A.C.S.M. Codlea | 3 | ||||||
A.S. Cetatea Homorod | 2 | ||||||
F.C. Precizia Săcele | 3 | ||||||
A.S.C.Ciucas Tarlungeni | 4 | ||||||
A.C.S. Steagu Rosu Brasov | 2 | ||||||
A.S. Olimpic Voila | 1 |