Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Bucureşti

Etapa 19
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti)
3 CSS Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Georgescu Cezar (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
4 AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Auras Andrei (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Tene Mihai Daniel (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Voicu Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Comunal (Doicești - Dâmboviţa)
5 AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSJ Ştiinţa U Craiova A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Saelele - Teleorman)
6 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 13:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
7 AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 14:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti)
8 AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSJ Ştiinţa U Craiova A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 14:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Saelele - Teleorman)
9 CSS Targoviste - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Georgescu Cezar (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
10 AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni A: Voicu Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Auras Andrei (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Tene Mihai Daniel (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Comunal (Doicești - Dâmboviţa)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - AFC Ripensia Timișoara A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 11:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 Fotbal Club Rapid - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
3 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - FC Petrolul Ploieşti A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)
Data: 2019-11-16     Ora: 19:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
4 CS Concordia Chiajna - CS Mioveni A: Moroita Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
5 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - AS FC Universitatea Cluj A: Călin Iulian (Ştefăneşti - Argeş)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-11-17     Ora: 16:30 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ - Fortius 2014 Buzău
A1: Cojocea Cosmin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Data: 2019-11-17     Ora: 16:00 A2: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)

Liga a 2-a, Seria 1
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Mititel Marius (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni
A1: Boharu Predescu Ionel (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-11-19     Ora: 18:30 A2: Gunciu Roberto Florentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)

Liga a 2-a, Seria 2
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Florea Frusin (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 CS Sporting Lieşti - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi - Iaşi)
Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
2 SC Popeşti-Leordeni - CS Poseidon Limanu-2 Mai A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
3 CS Făurei - ACS Mostiştea Ulmu A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Orăşenesc (Făurei - Brăila) Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
4 AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Recolta Gheorghe Doja A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 2
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Stana Ştefan (Bucureşti - Bucureşti)
5 CS Afumaţi - AFC Metalul Buzău A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Cernea Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
6 ACS Olimpic Cetate Râşnov - CS Blejoi A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
7 CS Sporting Roşiori 2008 - AS FC Pucioasa A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede - Teleorman) Obs: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Selena SN Constanta - Heniu Prundu Bargaului A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: SNC (Constanţa - Constanţa)
2 Universitatea Alexandria - CSS Târgovişte A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Buzescu - Teleorman)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Viitorul Constanţa SA A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
2 ACS Sport Team Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
3 CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani A: Hrusca Dan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Trofin Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă Roşu sintetic (Chiajna - Ilfov)
4 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Viitorul Constanta SA A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)
5 ACS Sport Team Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
6 CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani A: Trofin Traian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Hrusca Dan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă Roşu sintetic (Chiajna - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Petrolul 52 - CSM Flacăra Moreni A: Ion Alexandru George (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-11-16     Ora: 10:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U15, Seria 6
Stadion: Vega (Ploieşti - Prahova)
2 CS Petrolul 95 Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-11-16     Ora: 10:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U15, Seria 6
Stadion: Baza Kiru Sport (Ploieşti - Prahova)
3 ACS Juniors Berceni - CS Concordia Chiajna A: Ion Alexandru George (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Stoica Mihai Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U15, Seria 6
Stadion: Comunal 2 (Berceni - Ilfov)
4 LPS Viitorul Piteşti - FC FCSB A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Deaconu Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U15, Seria 7
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
5 LPS Viitorul Pitești 2 - CSM Slatina A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Deaconu Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U15, Seria 8
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna A: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-16     Ora: 10:00 A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Anghel Iordănescu sintetic (Voluntari - Ilfov)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - CSJ Știința U Craiova A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria II R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS Sport Team Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA A: Cirstea Iulian Stefan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Agronomie (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP