Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Marti, 27-08-2019

1 Sta
Fotbal Club Rapid 1923 SA
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 2 - - - - -
2 ACS Sportivii Bucuresti
ACS Arena Academy
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 2 - - - - -
3 ACS Prosport Football Academy
ACS Sport Team 2
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 2 - - - - -
4 Sta
CS TC Champion
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 2 - - - - -
5 ACS Valencia
SC FC Metaloglobus SA
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 2 - - - - -
6 SC Dinamo 1948 SA
ACS Prosport Football Academy 2
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 2 - - - - -
7 Sta
ACS AS Valencia Academy
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 2 - - - - -
8 ACS Juniorul 2014
CSS 4
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 2 - - - - -
9 LPS Mircea Eliade
SC Fotbal Club FCSB SA 2
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 2 - - - - -
10 AFC Sportul Primavera
AFC Rapid
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 2 - - - - -
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
ACS Pro Team
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 2 - - - - -
12 AS Dan Chilom
LPS Mircea Eliade 2
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 2 - - - - -
13 Sta
CS FC Dinamo
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 2 - - - - -
14 SC FC Sportul Studențesc SA
AS Viitorul Giurgiu
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 2 - - - - -
15 SC Fotbal Club FCSB SA
CSA Steaua 2
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 2 - - - - -
16 Sta
AFC Progresul 1944 Spartac
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 2 - - - - -
17 CS AS Real New
ASC Daco-Getica Bucuresti
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 2 - - - - -
18 ACS Sport Team
CSA Steaua
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 2 - - - - -

Miercuri, 28-08-2019

Niciun meci

Joi, 29-08-2019

Niciun meci

Vineri, 30-08-2019

1 AFC Comprest GIM
ACS Unirea Politehnica
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
2 Fotbal Club Rapid 1923 SA 2
ACS Electrica
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
3 CSA Steaua
CS FC Dinamo
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
4 AS Romprim
AFC Rapid
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
5 ACS Rapid Frumoșii Nebuni ai Giuleștiului
ACS Bucharest United
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
6 SC FC Metaloglobus SA 2
ACS Victoria București
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
7 ACS Power Team
AFC Asalt
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -
8 CS Progresul București 2005
ACS Sportivii Bucuresti
/ Liga 4, etapa 2 - - - - -

Sambata, 31-08-2019

1 SC Fotbal Club FCSB SA
ACS Inter Galaxy
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
2 ACS Inizio
SC Dinamo 1948 SA
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
3 ACS Sportul Stud. Acad.
AS New Stars Football Club
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
4 AFC Calcio
CSA Steaua
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
5 FC Player SA
ACS FCSB Academy
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
6 AS Benfica N.G.
ACS Prosport Focsani
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
7 FC Rapid 1923 SA
ACS Prosport Football Academy
/ Grupa 2007 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
8 ACS Prosport Football Academy
AS New Stars Football Club
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
9 LPS Mircea Eliade
CS Cautis Steaua Sudului
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
10 CS Chelsea București
A.S. Valencia Academy
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
11 FC Juniorul
SC Fotbal Club FCSB SA
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
12 ACS FCSB Academy
ACS Juniorul 2014
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
13 AFC Sportul Primavera
ACS Inițial
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
14 ACS Sportul Stud. Acad.
AFC Interbucharest
/ Grupa 2009 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
15 SC Fotbal Club FCSB SA
ASTC Champion
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
16 ACS FCSB Academy
AS New Stars Football Club
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
17 CS Chelsea București
ACS Prosport Football Academy
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
18 FC Juniorul
FC Rușanu
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
19 ACS Inițial
AS Astra Kids 2015
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
20 ACS Tandem Sport
CS Inter Galaxy
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
21 CS FC Dinamo
AFC Progresul 1944 Spartac
/ Grupa 2011 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
22 ACS Sport Team 2
Sta
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 3 - - - - -
23 ACS Arena Academy
ACS Prosport Football Academy
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 3 - - - - -
24 Fotbal Club Rapid 1923 SA
ACS Sportivii Bucuresti
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 1, etapa 3 - - - - -
25 ACS Prosport Football Academy 2
Sta
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 3 - - - - -
26 SC FC Metaloglobus SA
SC Dinamo 1948 SA
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 3 - - - - -
27 CS TC Champion
ACS Valencia
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 2, etapa 3 - - - - -
28 SC Fotbal Club FCSB SA 2
Sta
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 3 - - - - -
29 CSS 4
LPS Mircea Eliade
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 3 - - - - -
30 ACS AS Valencia Academy
ACS Juniorul 2014
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 3, etapa 3 - - - - -
31 LPS Mircea Eliade 2
AFC Sportul Primavera
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 3 - - - - -
32 ACS Pro Team
AS Dan Chilom
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 3 - - - - -
33 AFC Rapid
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 4, etapa 3 - - - - -
34 CSA Steaua 2
Sta
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 3 - - - - -
35 AS Viitorul Giurgiu
SC Fotbal Club FCSB SA
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 3 - - - - -
36 CS FC Dinamo
SC FC Sportul Studențesc SA
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 5, etapa 3 - - - - -
37 CSA Steaua
Sta
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 3 - - - - -
38 ASC Daco-Getica Bucuresti
ACS Sport Team
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 3 - - - - -
39 AFC Progresul 1944 Spartac
CS AS Real New
/ Liga Elitelor U15 (2005) - faza municipală, Seria 6, etapa 3 - - - - -

Duminica, 01-09-2019

1 SC Fotbal Club FCSB SA
AFC Calcio
/ Grupa 2008 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
2 SC Dinamo 1948 SA
AS Proactiv Sport
/ Grupa 2008 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
3 ACS FCSB Academy
CSA Steaua
/ Grupa 2008 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
4 FC Rapid 1923 SA
CS Concordia Chiajna
/ Grupa 2008 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
5 CS Cautis Steaua Sudului
AFC Sportul Primavera
/ Grupa 2008 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
6 CS Chelsea București
ACS Prosport Focsani
/ Grupa 2010 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
7 ACS Prosport Football Academy
ACS Tandem Sport
/ Grupa 2010 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
8 FC Juniorul
A.S. Voinicelul
/ Grupa 2010 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
9 AS New Stars Football Club
A.S. Cosmo Sport
/ Grupa 2010 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
10 ACS Inițial
ACS Juniorul 2014
/ Grupa 2010 - Seria 1, etapa 1 - - - - -
11 AFC Atletico București 2003
CS Milanneto
/ Liga 5, Seria 1, etapa 1 - - - - -
12 ACS Ajax Noua Generație
ACS Royal Borussia București
/ Liga 5, Seria 1, etapa 1 - - - - -
13 CS Progresul București 2005 2
ACS Power Team 2
/ Liga 5, Seria 1, etapa 1 - - - - -
14 ACS Viitorul Bucureștii Noi
AFC Venus 1914
/ Liga 5, Seria 1, etapa 1 - - - - -
15 AS Metropolitan Estudiantes Fotbal Club
ACS Tracțiunea
/ Liga 5, Seria 1, etapa 1 - - - - -
16 ACS Unirea Politehnica 2
ACS Team Școala Mea
/ Liga 5, Seria 2, etapa 1 - - - - -
17 CS Aspol București
ACS Sport Team
/ Liga 5, Seria 2, etapa 1 - - - - -
18 ACS VK Soccer
ACS Bucharest United 2
/ Liga 5, Seria 2, etapa 1 - - - - -
19 ACS Rapid Frumoșii Nebuni ai Giuleștiului 2
CS Inter Galaxy
/ Liga 5, Seria 2, etapa 1 - - - - -
20 AS Benfica Nova Geracao
AS FC Progresul București
/ Liga 5, Seria 2, etapa 1 - - - - -
21 ACS Prosport Football Academy
CS Progresul București 2005
/ Grupa 2008 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
22 SC FC Voluntari SA
AS New Stars Football Club
/ Grupa 2008 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
23 FC Player SA
FC Juniorul
/ Grupa 2008 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
24 ACS Pro Team
Progresul Spartac 1944
/ Grupa 2008 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
25 ACS Juniorul 2014
CSA Steaua(Albastru)
/ Grupa 2008 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
26 SC Fotbal Club FCSB SA
CS Progresul București 2005
/ Grupa 2010 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
27 SC Dinamo 1948 SA
AS Capital Sport
/ Grupa 2010 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
28 ASTC Champion
SC FC Voluntari SA
/ Grupa 2010 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
29 ACS FCSB Academy
FC Rușanu
/ Grupa 2010 - Seria 2, etapa 1 - - - - -
30 A.S. Valencia Academy
CSA Steaua
/ Grupa 2010 - Seria 2, etapa 1 - - - - -

Luni, 02-09-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP