Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 13-11-2019

1 CSS 4
CS FC Dinamo
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
2 SC FC Metaloglobus SA
CSA Steaua
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
3 LPS Mircea Eliade
ACS Pro Team
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
4 SC Fotbal Club FCSB SA
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
5 ASC Daco-Getica Bucuresti
Fotbal Club Rapid 1923 SA
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
6 ACS AS Valencia Academy
ACS Sport Team
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 5 - - - - -
7 ACS AS Valencia Academy 2
CS TC Champion
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
8 AFC Sportul Primavera
ACS Valencia
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
9 AS Viitorul Giurgiu
AFC Rapid
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
10 CS AS Real New
ACS Sportivii Bucuresti
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
11 AFCS Real Crângași
LPS Mircea Eliade 2
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
12 CSA Steaua 2
ASF Micii Fotbaliști
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -
13 AFC Comprest GIM
AS Daimon Sport Club
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 5 - - - - -

Joi, 14-11-2019

1 CS AS Real New
CS TC Champion
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
2 AFCS Real Crângași
AS Viitorul Giurgiu
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
3 CSA Steaua 2
AFC Sportul Primavera
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
4 AFC Comprest GIM
ACS AS Valencia Academy 2
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
5 AS Daimon Sport Club
ACS Valencia
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
6 ASF Micii Fotbaliști
AFC Rapid
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -
7 LPS Mircea Eliade 2
ACS Sportivii Bucuresti
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 11 - - - - -

Vineri, 15-11-2019

1 ACS Power Team
SC FC Metaloglobus SA 2
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
2 ACS Sportivii Bucuresti
ACS Rapid Frumoșii Nebuni ai Giuleștiului
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
3 AFC Asalt
AS Romprim
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
4 ACS Victoria București
CSA Steaua
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
5 ACS Bucharest United
Fotbal Club Rapid 1923 SA 2
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
6 AFC Rapid
AFC Comprest GIM
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
7 CS FC Dinamo
ACS Unirea Politehnica
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -
8 ACS Electrica
CS Progresul București 2005
/ Liga 4, etapa 14 - - - - -

Sambata, 16-11-2019

1 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
AFCS Real Crângași
/ Grupa 2003, etapa 11 - - - - -
2 FC Rușanu
AS Dan Chilom
/ Grupa 2003, etapa 11 - - - - -
3 AFC Comprest GIM
Fotbal Club Rapid 1923 SA
/ Grupa 2003, etapa 11 - - - - -
4 LPS Mircea Eliade
CS TC Champion
/ Grupa 2003, etapa 11 - - - - -
5 ACS Marius Lăcătuș
Sta
/ Grupa 2003, etapa 11 - - - - -
6 SC Fotbal Club FCSB SA
ACS Celtic București
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
7 AS Termo
ACS Viitorul Noua Generație
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
8 ACS Prosport Football Academy
AS Olimpic
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
9 AFC Comprest GIM
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
10 CS TC Champion
ACP 3 Kids Sport
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
11 LPS Mircea Eliade
ACS Alexandru Văidean
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
12 CSA Steaua
AS Romprim
/ Grupa 2004, etapa 11 - - - - -
13 Sta
SC Fotbal Club FCSB SA
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
14 CS Concordia Chiajna
ACS FCSB Academy
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
15 ACS Sport Team
ACS Prosport Football Academy
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
16 ACS Inizio
AFC Progresul 1944 Spartac
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
17 SC FC Voluntari SA
ACS Sportul Studențesc Academy
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
18 ASC Daco-Getica Bucuresti
AS Voinicelul
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
19 CSA Steaua
Fotbal Club Rapid 1923 SA
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
20 SC Dinamo 1948 SA
AS New Stars Football Club
/ Grupa 2006, Seria 1, etapa 11 - - - - -
21 ASC Daco-Getica Bucuresti 2
CS FC Dinamo
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
22 SC Dinamo 1948 SA 2
SC Fotbal Club FCSB SA 2
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
23 SC FC Voluntari SA 2
ACS FCSB Academy 2
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
24 CSA Steaua 2
ACS Inizio 2
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
25 AFC Progresul 1944 Spartac 2
LPS Mircea Eliade
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
26 ACS Juniorul 2014
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
/ Grupa 2006, Seria 2, etapa 11 - - - - -
27 CSA Steaua
CSS 4
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
28 ACS Pro Team
SC FC Metaloglobus SA
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
29 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
LPS Mircea Eliade
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
30 Fotbal Club Rapid 1923 SA
SC Fotbal Club FCSB SA
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
31 CS FC Dinamo
ACS AS Valencia Academy
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
32 ACS Sport Team
ASC Daco-Getica Bucuresti
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 6 - - - - -
33 CS TC Champion
AS Daimon Sport Club
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
34 ASF Micii Fotbaliști
AFC Comprest GIM
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
35 LPS Mircea Eliade 2
CSA Steaua 2
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
36 ACS Sportivii Bucuresti
AFCS Real Crângași
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
37 AFC Rapid
CS AS Real New
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
38 ACS Valencia
AS Viitorul Giurgiu
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -
39 ACS AS Valencia Academy 2
AFC Sportul Primavera
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 6 - - - - -

Duminica, 17-11-2019

1 ACS Power Team 2
AFC Atletico București 2003
/ Liga 5, Seria 1, etapa 12 - - - - -
2 AFC Venus 1914
ACS Ajax Noua Generație
/ Liga 5, Seria 1, etapa 12 - - - - -
3 ACS Tracțiunea
CS Progresul București 2005 2
/ Liga 5, Seria 1, etapa 12 - - - - -
4 AS Metropolitan Estudiantes Fotbal Club
ACS Viitorul Bucureștii Noi
/ Liga 5, Seria 1, etapa 12 - - - - -
5 CS Milanneto
ACS Royal Borussia București
/ Liga 5, Seria 1, etapa 12 - - - - -
6 ACS Bucharest United 2
ACS Unirea Politehnica 2
/ Liga 5, Seria 2, etapa 12 - - - - -
7 CS Inter Galaxy
CS Aspol București
/ Liga 5, Seria 2, etapa 12 - - - - -
8 AS FC Progresul București
ACS VK Soccer
/ Liga 5, Seria 2, etapa 12 - - - - -
9 AS Benfica Nova Geracao
ACS Rapid Frumoșii Nebuni ai Giuleștiului 2
/ Liga 5, Seria 2, etapa 12 - - - - -
10 ACS Team Școala Mea
ACS Sport Team
/ Liga 5, Seria 2, etapa 12 - - - - -

Luni, 18-11-2019

Niciun meci

Marti, 19-11-2019

Niciun meci

Miercuri, 20-11-2019

1 CSS 4
ACS Pro Team
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
2 SC FC Metaloglobus SA
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
3 LPS Mircea Eliade
SC Fotbal Club FCSB SA
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
4 ASC Daco-Getica Bucuresti
CS FC Dinamo
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
5 ACS AS Valencia Academy
CSA Steaua
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
6 ACS Sport Team
Fotbal Club Rapid 1923 SA
/ Grupa 2005, Seria 1, etapa 7 - - - - -
7 AFC Sportul Primavera
CS TC Champion
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
8 AS Viitorul Giurgiu
ACS AS Valencia Academy 2
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
9 CS AS Real New
ACS Valencia
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
10 AFCS Real Crângași
AFC Rapid
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
11 CSA Steaua 2
ACS Sportivii Bucuresti
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
12 AFC Comprest GIM
LPS Mircea Eliade 2
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -
13 AS Daimon Sport Club
ASF Micii Fotbaliști
/ Grupa 2005, Seria 2, etapa 7 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP