Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Isac Zaharia (A.C.S. 2017 Slatina Timis)

A.C.S. Magica Balta Caransebeș - A.C.S. 2017 Slatina Timis
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2022-11-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2022

Filca Petru (A.S. Croaţia Clocotici)

A.S. Croaţia Clocotici - A.C.S. Dalboșeț
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2022

Balaci Dimitrie Cristian (C.S. Narcisa Zerveşti)

C.S. Narcisa Zerveşti - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2022-11-20

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2022

Nițu Samuel Ioan (C.S. Narcisa Zerveşti)

C.S. Narcisa Zerveşti - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2022-11-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2022

Hurduzeu Mihai (A.S. Foresta Armeniş)

C.S. Oțelu Roșu - A.S. Foresta Armeniş
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2022-11-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2022

Borozan Robert Gheorghe (C.S. Foresta Lăpușnicu Mare)

C.S. Foresta Lăpușnicu Mare - A.C.S. Ciclova Română
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Vasilie Mircea Ion (A.S. Şcolară Star Berzovia)

A.C.S. Dalboșeț - A.S. Şcolară Star Berzovia
Liga Elitelor U15, Campionat Judetean, etapa 7 | Data 2022-11-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Geamăn Adrian Ovidiu (C.S.C. Voința 1922 Vrani)

A.S. Steaua 2018 Prigor - C.S.C. Voința 1922 Vrani
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Geamăn Adrian Ovidiu (C.S.C. Voința 1922 Vrani)

A.S. Steaua 2018 Prigor - C.S.C. Voința 1922 Vrani
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Geamăn Bogdan Gabriel (C.S.C. Voința 1922 Vrani)

A.S. Steaua 2018 Prigor - C.S.C. Voința 1922 Vrani
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Luciu Marius Petrișor (C.S.C. Voința 1922 Vrani)

A.S. Steaua 2018 Prigor - C.S.C. Voința 1922 Vrani
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2022-11-20

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 20-11-2022

Todor Gheorghe Dean (F.C. Nera Bogodinț)

F.C. Nera Bogodinț - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 10 | Data 2022-11-05

Abatere: Protesteaza verbal sau prin gesturi


Data inregistrarii sanctiunii : 09-11-2022

Sava Petrică Sergiu (F.C. Nera Bogodinț)

F.C. Nera Bogodinț - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 10 | Data 2022-11-05

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 09-11-2022

Matei Salome Sergiu (A.S. Steaua 2018 Prigor)

A.S. Steaua 2018 Prigor - A.C.S. Dalboșeț
Liga a V-a, etapa 9 | Data 2022-11-06

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 07-11-2022

Ursu Florin (F.C. Nera Bogodinț)

F.C. Nera Bogodinț - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 10 | Data 2022-11-05

Abatere: Intarzie reluarea jocului


Data inregistrarii sanctiunii : 06-11-2022

Doană Casian Jiva (A.C.S. 1955 Minerul Dognecea)

A.S. Banatul Ocna de Fier - A.C.S. 1955 Minerul Dognecea
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2022-10-30

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Sanctionarea jucatorului Doama Casian Jiva, de la echipa ACS 1955 Minerul Dognecea cu suspendare 3 (trei) jocuri , precum si aplicarea unei amenzi in cuantum de 300 lei . Totodata i se interzice acestuia accesul la vestiare si pe banca de rezerve pe toata durata suspendarii


Etape de suspendare: 3
Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022

Dragan Iosif (A.S. Steaua 2018 Prigor)

A.S. Vointa Răcăşdia - A.S. Steaua 2018 Prigor
Liga a V-a, etapa 8 | Data 2022-10-30

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Sanctionarea jucatorului Dragan Iosif, de la echipa AS Steaua 2018 Prigor cu suspendare 8 (opt) jocuri , precum si aplicarea unei amenzi in cuantum de 500 lei . Totodata i se interzice acestuia accesul la vestiare si pe banca de rezerve pe toata durata suspendarii


Etape de suspendare: 8
Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 500Neplatit !

A.S. Prolaz Karasevo - A.S. Recolta Rafnic
Liga a V-a, etapa 8 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Omologarea jocului cu 3 - 0 in favoarea echipei AS Recolta Rafnic, precum si aplicarea unei penalitati in cuantum de 200 lei .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 200Neplatit !

A.S. Prolaz Karasevo - A.S. Recolta Rafnic
Liga a V-a, etapa 8 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Anularea duplicatului jucatorului Becheanu Petre Ionut .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022

A.S. Voinţa Şoşdea - C.S. Foresta Lăpușnicu Mare
Liga a V-a, etapa 8 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Omologarea jocului cu 3 - 0 in favoarea echipei AS Vointa Sosdea, precum si aplicarea unei penalitati in cuantum de 800 lei .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 800Neplatit !

A.S. Banatul Ocna de Fier - A.C.S. 1955 Minerul Dognecea
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Sanctionarea echipei AS Banatul Ocna de Fier cu avertisment si aplicarea unei penalitati in cuantum de 200 lei .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 200Neplatit !

A.S. Banatul Ocna de Fier - A.C.S. 1955 Minerul Dognecea
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Sanctionarea echipei ACS 1955 Minerul Dognecea cu avertisment si aplicarea unei penalitati in cuantum de 400 lei .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 400Neplatit !

A.C.S. Rapid Buchin - F.C. Nera Bogodinț
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2022-10-30

Rezolutie: Sanctionarea echipei ACS Rapid Buchin cu excluderea din campionat, aplicarea unei penalitati in cuantum de 1.800 lei, precum si anularea tuturor rezultatelor .


Data inregistrarii sanctiunii : 02-11-2022
Sanctiune pecuniara: 1800Neplatit !

Hurduzeu Mihai (A.S. Foresta Armeniş)

A.S. Foresta Armeniş - C.S. Narcisa Zerveşti
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2022-10-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 31-10-2022

Dănciulescu Georgian (F.C.S. Bistra Glimboca)

F.C.S. Bistra Glimboca - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 8 | Data 2022-10-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 22-10-2022

Bondoc Alexandru Gabriel (C.S. Oțelu Roșu)

A.F.C. Voința Lupac II - C.S. Oțelu Roșu
Liga a IV-a, etapa 6 | Data 2022-10-09

Abatere: Intarzie reluarea jocului


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2022

Ciopraga Bogdan (A.S. Recolta Rafnic)

A.S. Croaţia Clocotici - A.S. Recolta Rafnic
Liga a V-a, etapa 5 | Data 2022-10-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2022

Lucacela Petru (A.S. Recolta Rafnic)

A.S. Croaţia Clocotici - A.S. Recolta Rafnic
Liga a V-a, etapa 5 | Data 2022-10-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2022

Gyurkovits Cristian Alexandru (C.S. Foresta Lăpușnicu Mare)

C.S. Foresta Lăpușnicu Mare - A.S. Prolaz Karasevo
Liga a V-a, etapa 5 | Data 2022-10-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2022

Nicolici Şaţa (C.S. Moldova Nouă)

A.S. Banatul Ocna de Fier - C.S. Moldova Nouă
Liga a IV-a, etapa 5 | Data 2022-10-01

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2022

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP