Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 13
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 24 Martie 2024, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 24 Martie 2024, 15:30
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Conf. hot CD Mociu din 26.03.2024
Duminica, 24 Martie 2024, 09:30
Under 14, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 24 Martie 2024, 09:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 23 Martie 2024, 09:45
Under 14, etapa 14
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 23 Martie 2024, 09:45
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Duminica, 17 Martie 2024, 19:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 17 Martie 2024, 19:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 12
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Vineri, 15 Martie 2024, 20:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 14
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 15 Martie 2024, 20:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Luni, 11 Martie 2024, 18:20
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 15
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Luni, 11 Martie 2024, 18:20
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:15
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 13
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 9 Martie 2024, 15:15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 15
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Sambata, 2 Martie 2024, 16:15
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 16:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Joi, 29 Februarie 2024, 18:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 14
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Joi, 29 Februarie 2024, 18:30
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Miercuri, 28 Februarie 2024, 16:30
Under 19, etapa 12
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Miercuri, 28 Februarie 2024, 16:30
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Joi, 30 Noiembrie 2023, 17:20
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 12
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Joi, 30 Noiembrie 2023, 17:20
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Luni, 20 Noiembrie 2023, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 10
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Luni, 20 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:40
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:15
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:30
Under 14, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 16 Noiembrie 2023, 16:45
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Joi, 16 Noiembrie 2023, 16:45
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:20
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 8
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:20
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:50
Under 9, Under 9 Grupa D, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:50
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 19:30
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:30
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Berchieșu / Berchieșu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Berchieșu / Berchieșu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Under 17, etapa 8
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 18:15
Under 9, Under 9 Grupa B, etapa 8
Teren: Liceul Energetic / Cluj-Napoca
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 18:15
Teren: Liceul Energetic / Cluj-Napoca
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 17:15
Under 9, Under 9 Grupa D, etapa 8
Teren: Liceul Energetic / Cluj-Napoca
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 17:15
Teren: Liceul Energetic / Cluj-Napoca
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:45
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 7
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:45
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Under 14, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren mic langa T2
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:45
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:45
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:45
Under 14, etapa 5
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:45
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:40
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 5
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:10
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 5
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:15
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 5
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Under 17, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Under 19, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 4
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Teren T1
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:40
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 3
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:40
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 3
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:30
Under 9, Under 9 Grupa A, etapa 3
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Langa T2 teren mic
Data nu este disponibila, hh:mm
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Amanat