Informari si comunicate AJF
21-02-2019
Sedinta Comitelui Executiv

Sedinta Comitelui Executiv

detalii...
21-02-2019
Comisa Tehnica AJF Cluj

Comisa Tehnica AJF Cluj

detalii...
20-02-2019
Rezultatul tragerii la sorti ale Cupa Romaniei,sezon 2019 - 2020 - Etapa 2

Rezultatul tragerii la sorti ale Cupa Romaniei,sezon 2019 - 2020 - Etapa 2

detalii...
18-02-2019
Sedinta cu delegatii echipelor de juniori F

Sedinta cu delegatii echipelor de juniori F

detalii...
18-02-2019
Sedinta cu delegatii echipelor de Liga a IV-a si a V-a

Sedinta cu delegatii echipelor de Liga a IV-a si a V-a

detalii...
05-02-2019
Hotararile Comisiei de Disciplina din 04.02.2019

Hotararile Comisiei de Disciplina din 04.02.2019

detalii...
21-12-2018
Sarbatori Fericite !!!

Sarbatori Fericite !!!

detalii...
18-12-2018
Programari Vize Anuale 2019

Tabel Programari Vize Anuale 2019

detalii...
17-12-2018
PROGRAM DE SARBATORI AJF CLUJ !!!

PROGRAM DE SARBATORI AJF CLUJ !!!

detalii...
15-12-2018
Turneul final Gheorghe Ene

Echipa CS Luceafarul Cluj-Napoca a castigat turneul final Gheorghe Ene

detalii...
Comisii de specialitate

Comisiile sunt organisme de specialitate subordonate Comitetului Executiv constituite pe domenii de activitate astfel:

Comisia de competitii și statistica

NR.
         NUMELE ȘI PRENUMELE
     FUNCȚIA
1.
         FĂRĂGĂU OVIDIU
     PREȘEDINTE
    2.         

    

Comisia județeană a arbitrilor (C.J.A)

NR.
         NUMELE ȘI PRENUMELE
     FUNCȚIA
1.
         CIGLENEAN MIRCEA
     PREȘEDINTE
2.
         ALBON TEODORA
     VICEPREȘEDINTE
3.
         SZABO GERO
     SECRETAR
4.
         SUCIU IONEL
     RESPONSABIL RESORT
     OBSERVATORI
5.
         FĂRĂGĂU OVIDIU
     RESPONSABIL DELEGĂRI
6.
         LUNCA DRAGOS
     RESPONSABIL FINANCIAR
7.
         SZEKELY IULIAN
     RESPONSABIL TEHNIC
8.
         FĂRĂGĂU OVIDIU
     RESPONSABIL
     MONITORIZARE
9.          BĂLAN MARIUS      RESPONSABIL PREGĂTIRE
     FIZICĂ

Comisia județeană de copii și juniori
 
NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
     FUNCȚIA
1.
       OLAR DAN
     PREȘEDINTE
2.
       MOLDOVAN CLAUDIU
     SECRETAR
3.
       ȘOMLEA ADRIAN
     MEMBRU
4.
       PAPUC TEODOR
     MEMBRU

 Comisia tehnică

 
NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
     FUNCȚIA
1.
       PORACZKY TIBERIU
     PREȘEDINTE
2.
       PREDATU MARIUS
     MEMBRU
 
Comisia județeană de fotbal feminin
 
NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
     FUNCȚIA
1.
       SZEKELY IULIAN
     PREȘEDINTE
2.
       BORTAN IOANA
     SECRETAR
3.
       IACOBIȚĂ GABRIELA
     MEMBRU
 
Comisia de fotbal în sală
 
NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.

       RUSU CLAUDIU

      PREȘEDINTE
2.
       CAMPEANU FLORIN
      SECRETAR
3.
       HANG EUGEN
      MEMBRU
 
      
     
 
      
     
 
Comisia Economică și IT
 
NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
 1.
       SZEKELY ZSOLT
      MEMBRU
     2.        SZABO MIKLOS       MEMBRU
     3.        NASCH IREN       CONTABIL
 
             
              Exista si cateva comisii cu activitate juridica precum:

Comisia de disciplină

NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.
       PARLAPAN LIVIU
      PREȘEDINTE
2.
       PORACZKY TIBERIU
      VICEPREȘEDINTE
3.
       CÎMPEANU DANIEL
      MEMBRU

 Comisia pentru statutul jucătorului

NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.
       BOGDAN ADRIAN
      PREȘEDINTE
2.
       MARIAN ADRIAN CALIN
      VICEPREȘEDINTE
3.
       MOHOLEA RĂZVAN
      MEMBRU

 Comisia de apel

NR.
       NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.
       BUNEA GHEORGHE
      PREȘEDINTE
2.
       POP ALEXANDRU
      VICEPREȘEDINTE
3.
       ZDROBA DAN
      MEMBRU

 Comisia de recurs 

NR.
      NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.
      BARBU DORIN
      PREȘEDINTE
2.
      NEGRUȚIU MIRCEA
      VICEPREȘEDINTE
3.
      SZOKE FRANCIS
      MEMBRU

 Comisia de cenzori

 

NR.
      NUMELE ȘI PRENUMELE
      FUNCȚIA
1.
      DRĂGAN DAN MARIUS
      PREȘEDINTE
2.
      COLCERIU DORIN
      VICEPREȘEDINTE
3.
      IOSIF IUSTIN
      MEMBRU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe