Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 17-10-2021

1 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj Napoca (Elite)
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca (Elite)
/ Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 6 - - - - - -
2 A.S. BPV STANDARD Nima
A.C.S. Young Boys Dej
Baza Sportivă Nima / Nima Liga 5 - Zona Dej, etapa 6 - - - - - -
3 STĂ
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U11 (4)
- / - Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 5 - - - - - -
4 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 09:00 - - - - -
5 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 09:00 - - - - -
6 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 09:00 - - - - -
7 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 09:00 - - - - -
8 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 09:45 - - - - -
9 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 09:45 - - - - -
10 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 09:45 - - - - -
11 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 09:45 - - - - -
12 C.S. SANATATEA SERVICII PUBLICE Cluj Napoca U13
A.C.S.F. JUNIORUL Cluj U13
Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 5 10:00 - - - - - -
13 ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 10:30 - - - - -
14 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 10:30 - - - - -
15 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 10:30 - - - - -
16 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 10:30 - - - - -
17 A.S. Urca
A.C.S. UNIREA Tritenii de Jos 2
Baza Sportivă Urca / Urca Liga 5 - Zona Campia Turzii, etapa 7 11:00 Covaci SStoianovici LMureșan C - Biriș A -
18 A.S. SPICUL Luna
A.C.S. SOIMII Padureni
Baza Sportivă Luna / Luna Liga 5 - Zona Campia Turzii, etapa 7 11:00 Feneșan OScuturici IBeti A - Morar L -
19 A.F.C. VIITORUL TRANSILVANIA
A.S.F.C. CHIMIA Turda
Baza Sportivă Copăceni / Copăceni Liga 5 - Zona Campia Turzii, etapa 7 11:00 Dreve DLata SRus G - Hada G -
20 A.S. C.S. SOIMII Campia-Turzii
A.S. VIITORUL SOPOR
Baza Sportivă Frata / Frata Liga 5 - Zona Campia Turzii, etapa 7 11:00 Techeres CRus MȘuteu V - Rus F -
21 A.S. INTER Dezmir
A.C.S. SPERANTA Jucu
Baza Sportivă Jucu / Jucu Liga 5 - Zona Cluj, etapa 8 11:00 Bodocan PSăbăduș BPop C - Rus P -
22 A.C.S. ARIESUL Mihai Viteazu
A.S. VIITORUL Poieni
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 8 11:00 Lunca DGeorgiu CTasnady J - Voroneanu A -
23 A.S. UNIREA Camarasu
A.S. RECOLTA Frata
Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 11:00 Jurcan ASzekely ZPop Moldovan R - Fărăgău O -
24 A.S. VULTURUL Taga
A.S. ZORILE Buza
Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii Liga 5 - Zona Gherla, etapa 4 11:00 Farcas VSalagean DPrecup S - Pal L -
25 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 11:15 - - - - -
26 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 11:15 - - - - -
27 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 11:15 - - - - -
28 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 11:15 - - - - -
29 A.S. ENERGIA Manastirea
A.S. ALVIO Cuzdrioara
Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea Liga 5 - Zona Dej, etapa 6 12:00 Bojuc VGeorgiu ICăpîlna L - Fărcaș O -
30 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 12:00 - - - - -
31 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 12:00 - - - - -
32 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 12:00 - - - - -
33 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
C.S. SPORTING Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 12:00 - - - - -
34 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 1 12:45 - - - - -
35 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 1 12:45 - - - - -
36 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 1 12:45 - - - - -
37 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 1 12:45 - - - - -
38 A.S. VIITORUL Garbau U19
A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii U19
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Juniori U19, etapa 5 13:00 Muresan MHanga CMateș B - - -
39 A.S. VIITORUL Razbuneni
A.S. VIITORUL Jichisu de Jos
Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni Liga 5 - Zona Dej, etapa 6 13:00 Jitcă AMan AHitioan A - Bob O -
40 A.S. METEOR Mociu
A.S. VOINTA 2011 Pata
Baza Sportivă Mociu / Mociu Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 13:30 Telecan DHiticas MPop C - Ciorba I -
41 A.C.S. INFRATIREA Livada
A.S. VULTURUL Bunesti
Baza Sportivă Livada / Livada Liga 5 - Zona Gherla, etapa 4 13:30 Stupinean PSamartean IFalubi E - Turi I -
42 A.F.C. UNIȚI SUB TRICOLOR Cornesti
A.C.S. VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Liga 5 - Zona Campia Turzii, etapa 7 14:00 Dreve DLata SRus G - Hada G -
43 A.C.S. GLORIA Catina
A.C.S. SICO BOX MAXIMO Sic
Baza Sportivă Cătina / Cătina Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 14:00 Jurcan APop Moldovan RSzekely Z - Fărăgău O -
44 A.S. AVANTUL Panticeu
A.S. PROGRESUL Cornesti
Baza Sportivă Panticeu / Panticeu Liga 5 - Zona Gherla, etapa 4 14:00 Cimpan ITrif ATepar C - Marginean M -
45 A.C.S. C.S. VIITORUL Rascruci
A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii 2
Baza Sportivă Răscruci / Răscruci Liga 5 - Zona Gherla, etapa 4 14:00 Farcas VDomsa RRus I - Cimpean N -
46 A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj Napoca
A.C.S. VICTORIA Viisoara
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 8 15:00 Vădana SAntal CBălan M - Pal L -
47 A.S.F. INFRATIREA Caianu
A.S. GLORIA Berchiesu
Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 15:00 Rad DPetriș AZătilă I - Szoke F -
48 A.S. Progresul Sannicoara
A.F.C. SUDINOX Visea
Baza Sportivă Apahida / Apahida Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 15:00 Pop Moldovan TSabou ILatis V - Florea C -
49 A.C.S. MAGURA Strimbu
A.S. AURORA Vad
Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu Liga 5 - Zona Dej, etapa 6 15:00 Bogdan OSovărășan IModrea I - Pop F -
50 A.S.F.C. VOINTA Sancraiu
A.F.C. PROGRESUL Vlaha
/ Liga 5 - Zona Cluj, etapa 8 16:00 Prisacariu APunteaş TȘomlea T - Szekely I -
51 A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca
A.F.C. SOMESUL Gilau 2
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Liga 5 - Zona Cluj, etapa 8 16:00 Câmpean ITasnady JCampean D - Moholea M -
52 A.S. AMEFA Cluj Napoca
A.S. Borsa
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Liga 5 - Zona Cluj, etapa 8 16:00 Maghiar CHanga CMateș B - Todea A -
53 A.S. AVANTUL BRADU 1970 Luna de Sus
A.S. IRIS 2014 Cluj-Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Liga 5 - Zona Cluj, etapa 8 16:00 Prodea TMureșan DBlaga C - Marc V -
54 A.C.S. SPERANTA RROMI 2016 Mociu
A.C.S. LUCEAFARUL Ghiris
Baza Sportivă Mociu / Mociu Liga 5 - Zona Mociu, etapa 8 16:00 Telecan DHiticas MPop C - Ciorba I -
55 A.S. LUCEAFARUL Orman
A.C.S. F.C. Bontida
Baza Sportivă Iclod / Iclod Liga 5 - Zona Gherla, etapa 4 16:00 Stupinean PSamartean ISalagean D - Baias D -

Luni, 18-10-2021

Niciun meci

Marti, 19-10-2021

Niciun meci

Miercuri, 20-10-2021

1 A.S. DRIBLI Cluj Napoca U13
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U13 (3)
Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa D, etapa 6 16:45 - - - - - -
2 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U15 (2)
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj Napoca (Elite)
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 3 19:00 - - - - - -
3 A.C.S. UNIREA Tritenii de Jos
A.C.S. Floresti
Baza Sportivă Floresti / Florești Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 8 20:00 Bodocan PPop Moldovan RMureșan A - Rus P -

Joi, 21-10-2021

Niciun meci

Vineri, 22-10-2021

1 A.C.S. UNIREA Tritenii de Jos U19
A.C.S. VICTORIA Viisoara U19
Baza Sportiva Tritenii de Sus / Tritenii de Sus Juniori U19, etapa 6 16:00 - - - - - -
2 A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U9 (2)
A.F.C. SOMESUL Gilau U9
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa B, etapa 6 16:00 - - - - - -
3 A.C.S. SPORTING Apahida U9
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa C, etapa 6 16:30 - - - - - -
4 C.S. SPORTING Cluj Napoca U15 (3)
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca U15 (2)
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U15, Juniori C - Standard B, etapa 7 17:45 - - - - - -
5 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca U11
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U11
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 5 19:00 Prunar IVicliuc A - - - -
6 C.S. Luceafarul 2010 Cluj Napoca (Elite)
A.C.S. OLYMPIA Beclean U15
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U15, Juniori C - Standard B, etapa 7 19:30 - - - - - -

Sambata, 23-10-2021

1 A.C.S. Floresti
A.C.S. ARIESUL Mihai Viteazu
Baza Sportivă Floresti / Florești Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 10:00 - - - - -
2 A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii U19
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U19
Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii Juniori U19, etapa 6 11:00 - - - - - -
3 A.C.S. VICTORIA Viisoara
C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla
Baza Sportivă Viișoara / Viișoara Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 11:00 - - - - -
4 A.S. DRIBLI Cluj Napoca U13
A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca U13
Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa D, etapa 2 14:30 Petri DMesaroș A - - - -
5 C.S. SPORTING Cluj Napoca U15 (2)
A.C.S. STICLA ARIESUL Turda U15
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 7 16:00 - - - - - -
6 A.C.S.F. JUNIORUL Cluj U13
C.S. TRANSILVANIA 2010 Cluj Napoca U13
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 6 16:15 - - - - - -

Duminica, 24-10-2021

1 A.C.S. STICLA ARIESUL Turda U19
STĂ
Stadionul Municipal / Turda Juniori U19, etapa 6 - - - - - -
2 A.C.S. ARIESUL Mihai Viteazu U19
A.S. VIITORUL Garbau U19
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Juniori U19, etapa 6 - - - - - -
3 A.C.S. Floresti U17
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U17
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U17, etapa 6 - - - - - -
4 A.S. VIITORUL Poieni U17
A.F.C. SOMESUL Gilau U17
Baza Sportivă Poieni / Poieni Juniori U17, etapa 6 - - - - - -
5 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U15 (2)
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U15 (2)
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 7 - - - - - -
6 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca U15 (2)
A.C.S. ARIESUL Mihai Viteazu U15
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 7 - - - - - -
7 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj Napoca (Elite)
STĂ
/ Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 7 - - - - - -
8 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca (Elite)
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca U15
/ Juniori U15, Juniori C - Standard A, etapa 7 - - - - - -
9 A.C.S. SICO BOX MAXIMO Sic
A.C.S. SPERANTA RROMI 2016 Mociu
Baza Sportivă Sic / Sic Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
10 A.C.S. LUCEAFARUL Ghiris
A.S.F. INFRATIREA Caianu
Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
11 A.S. GLORIA Berchiesu
A.S. VAIDA CAMARAS 2019
Baza Sportivă Berchieșu / Berchieșu Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
12 A.S. RECOLTA Frata
A.S. Progresul Sannicoara
Baza Sportivă Frata / Frata Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
13 A.F.C. SUDINOX Visea
A.S. METEOR Mociu
Baza Sportiva Vișea / Vișea Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
14 A.S. VOINTA 2011 Pata
A.C.S. GLORIA Catina
Baza Sportivă Voința / Pata Liga 5 - Zona Mociu, etapa 9 - - - - -
15 A.C.S. ARMENOPOLIS Gherla U15
F.C. UNIREA Dej U15
Stadionul Municipal Parc / Gherla Juniori U15, Juniori C - Standard B, etapa 7 - - - - - -
16 A.S. ALVIO Cuzdrioara
A.S. VIITORUL Razbuneni
/ Liga 5 - Zona Dej, etapa 7 - - - - -
17 A.C.S. Young Boys Dej
A.S. ENERGIA Manastirea
/ Liga 5 - Zona Dej, etapa 7 - - - - -
18 A.S. AURORA Vad
A.S. BPV STANDARD Nima
/ Liga 5 - Zona Dej, etapa 7 - - - - -
19 A.S. VIITORUL Jichisu de Jos
A.C.S. MAGURA Strimbu
/ Liga 5 - Zona Dej, etapa 7 - - - - -
20 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca U13 (1)
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U13 (1)
/ Juniori U13, Juniori U13 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
21 C.S. SPORTING Cluj Napoca U13 (1)
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U13 (1)
/ Juniori U13, Juniori U13 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
22 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL NAPOCA U13
LUCEAFARUL FOTBAL STAR Cluj Napoca U13
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
23 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca U13 (1)
A.C.S. STICLA ARIESUL Turda U13 (1)
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
24 A.C.S. F.C. SOMESUL Dej U13
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U13 (4)
Baza Sportivă Vad / Vad Juniori U13, Juniori U13 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
25 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca U13 (1)
F.C. UNIREA Dej U13
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
26 A.S. F.C. UNIVERSITATEA Cluj U13
A.S. UNIREA Iclod U13
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
27 A.S. VIITORUL Gherla U13
A.C.S. ARMENOPOLIS Gherla U13
Baza Sportivă Olimpia / Gherla Juniori U13, Juniori U13 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
28 A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U13 (1)
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U13 (2)
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
29 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U13 (2)
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca U13 (2)
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
30 C.S. SPORT LINE Turda U13
A.F.C.S. PROGRESUL Calarasi Gara U13
/ Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
31 A.C.S. STICLA ARIESUL Turda U13 (2)
C.S. SANATATEA SERVICII PUBLICE Cluj Napoca U13
Stadionul Municipal 2 / Turda Juniori U13, Juniori U13 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
32 A.S. VIITORUL Garbau U13
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U13
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Juniori U13, Juniori U13 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
33 A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca U13
C.S. SPORTING Cluj Napoca U13 (2)
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U13, Juniori U13 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
34 A.C.S. SPORT CLUJ 2012 Cluj Napoca U13
A.F.C. PROGRESUL Vlaha U13
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U13, Juniori U13 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
35 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U11 (1)
A.F.C. UNIVERSITATEA OLIMPIA Cluj Napoca U11
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
36 C.S. SPORTING Cluj Napoca U11 (1)
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca U11
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U11, Juniori U11 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
37 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U11 (1)
A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U11 (1)
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
38 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca U11 (1)
C.S. LUCEAFARUL 2010 Cluj Napoca U11
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
39 A.C.S. SPORT CLUJ 2012 Cluj Napoca U11
C.S. SPORTING Cluj Napoca U11 (2)
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U11, Juniori U11 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
40 A.S. F.C. UNIVERSITATEA Cluj U11
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U11 (2)
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
41 A.F.C. SOMESUL Gilau U11
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U11 (2)
Baza Sportivă Gilău / Gilău Juniori U11, Juniori U11 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
42 A.C.S. STICLA ARIESUL Turda U11
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca U11
Stadionul Municipal 2 / Turda Juniori U11, Juniori U11 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
43 A.C.S. F.C. SOMESUL Dej U11
A.C.S. OLYMPIA Beclean U11
Baza Sportivă Vad / Vad Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
44 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U11 (4)
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U11 (3)
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
45 A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U11 (3)
STĂ
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
46 A.C.S. ARMENOPOLIS Gherla U11
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U11 (4)
Stadionul Municipal Parc / Gherla Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
47 A.S. VIITORUL Gherla U11
F.C. UNIREA Dej U11
Liceul Petru Maior / Gherla Juniori U11, Juniori U11 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
48 C.S. SANATATEA SERVICII PUBLICE Cluj Napoca U11
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U11 (3)
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
49 A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U11 (2)
STĂ
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
50 C.S. SPORTING Cluj Napoca U11 (3)
A.S. DRIBLI Cluj Napoca U11
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
51 A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca U11
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca U11
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
52 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U11
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj (feminin)
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori U11, Juniori U11 - Grupa D, etapa 6 - - - - - -
53 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U9 (1)
A.F.C. UNIVERSITATEA OLIMPIA Cluj Napoca U9
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
54 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U9 (1)
C.S. LUCEAFARUL 2010 Cluj Napoca U9
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
55 A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U9 (1)
C.S. SPORTING Cluj Napoca U9 (1)
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
56 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca U9 (1)
LUCEAFARUL FOTBAL STAR S.A. Cluj Napoca U9
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa A, etapa 6 - - - - - -
57 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U9 (2)
A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj Napoca U9
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
58 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL Cluj U9 (2)
A.C.S. SPORT CLUJ 2012 Cluj Napoca U9
Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
59 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca U9 (2)
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti U9
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa B, etapa 6 - - - - - -
60 A.S. VIITORUL Gherla U9
F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U9 (3)
Liceul Petru Maior / Gherla Juniori U9, Juniori U9 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
61 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A. U9 (4)
C.S. SPORTING Cluj Napoca U9 (2)
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori U9, Juniori U9 - Grupa C, etapa 6 - - - - - -
62 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
63 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
64 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
65 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
66 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
67 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U10, etapa 2 - - - - -
68 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
69 C.S. SPORTING Cluj Napoca
STĂ
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
70 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
71 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
72 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
73 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
74 C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U9, etapa 2 - - - - -
75 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 2 - - - - -
76 C.S. SPORTING Cluj Napoca
STĂ
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 2 - - - - -
77 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U8, etapa 2 - - - - -
78 F.C. C.F.R. 1907 Cluj S.A.
C.S. LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 2 - - - - -
79 C.S. SPORTING Cluj Napoca
STĂ
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 2 - - - - -
80 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL Cluj Napoca
/ Interliga Nationala de Fotbal - Cluj, Juniori U7, etapa 2 - - - - -
81 A.S. PROGRESUL Cornesti
A.C.S. C.S. VIITORUL Rascruci
Baza Sportivă Cornești / Cornești Liga 5 - Zona Gherla, etapa 5 - - - - -
82 A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii 2
A.C.S. INFRATIREA Livada
Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii Liga 5 - Zona Gherla, etapa 5 - - - - -
83 A.S. VULTURUL Bunesti
A.C.S. F.C. Bontida
Baza Sportivă Bunești / Bunești Liga 5 - Zona Gherla, etapa 5 - - - - -
84 A.S. ZORILE Buza
A.S. AVANTUL Panticeu
Baza Sportivă Buza / Buza Liga 5 - Zona Gherla, etapa 5 - - - - -
85 A.S. VULTURUL Taga
A.S. LUCEAFARUL Orman
Baza Sportivă Țaga / Taga Liga 5 - Zona Gherla, etapa 5 - - - - -
86 A.C.S. SPERANTA Jucu
A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca
Baza Sportivă Jucu / Jucu Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 11:00 - - - - -
87 A.C.S. SPORTING Apahida
A.C.S. UNIREA Tritenii de Jos
Baza Sportivă Apahida / Apahida Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 11:00 - - - - -
88 A.C.S.F. JUNIORUL Cluj U15
A.C.S. U EVOLUTION 2020 Cluj Napoca U15
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori U15, Juniori C - Standard B, etapa 7 11:30 - - - - - -
89 A.C.S.F. JUNIORUL Cluj U17
C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla U17
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori U17, etapa 6 13:00 - - - - - -
90 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 15:00 - - - - -
91 A.S. IRIS 2014 Cluj-Napoca
A.S.F.C. VOINTA Sancraiu
Baza Sportivă Clujana / Cluj - Napoca Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 16:00 - - - - -
92 A.F.C. PROGRESUL Vlaha
A.S. INTER Dezmir
/ Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 16:00 - - - - -
93 A.F.C. SOMESUL Gilau 2
A.S. AMEFA Cluj Napoca
/ Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 16:00 - - - - -
94 A.S. Borsa
A Chinteni 2019
/ Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 16:00 - - - - -
95 STĂ
A.S. AVANTUL BRADU 1970 Luna de Sus
/ Liga 5 - Zona Cluj, etapa 9 16:00 - - - - -
96 A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii
A.F.C. SOMESUL Gilau
Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
97 A.S. VIITORUL Poieni
A.S. UNIREA Iclod
Baza Sportivă Poieni / Poieni Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
98 A.C.S. F.C. SOMESUL Dej 2
A.S. VIITORUL Garbau
Baza Sportivă Vad / Vad Liga 4, Liga 4 - Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP