Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 17-10-2019

1 A.S. VIITORUL {A1} Garbau
F.C. SOMEȘUL {A1} Gilău
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 15:00 Klein AMateuț CGomoi D - - -
2 A.C.S. F.C. SOMESUL 2 DEJ
A.S. UNIREA Iclod
Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 15:30 Băieşu FMan ACăpîlna L - Baias D -
3 A. UNIȚI SUB TRICOLOR Cornești
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 15:30 Suciu GStoianovici LVăncică C - Morar L -
4 A.S. LUCEAFĂRUL Orman
A.S. C.F.R. Dej
Baza Sportivă Iclod / Iclod Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 15:30 Farcas VBanyoi ESalagean D - Marginean M -
5 A.S. PROGRESUL Nireș
A.C.S. Florești
Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 15:30 Telecan DGeorgiu IBojuc V - Fărcaș O -
6 C.S. LUCEAFĂRUL {2-D} Cluj-Napoca
C.S. SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE {D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 4 15:45 Tofan AChirilă R - - - -
7 A.S. C.S. ȘOIMII Câmpia-Turzii
A.C.S. ARIEȘUL Mihai Viteazu
Baza Sportiva Armata / Luna Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 16:00 Jucan SPotora FRevnic A - Rus M -
8 A.C.S. {E} Huedin
C.S. LUCEAFARUL {2-E} Cluj-Napoca
"Tineretului" / Huedin Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 6 16:30 Varodi DTodea E - - - -
9 C.S. SPORTING {D} Cluj-Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {D} Cluj Napoca
Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 4 17:00 Chirilă RTofan A - - - -
10 A.S. VIITORUL {1-E} Gherla
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {1-E} Cluj Napoca
Stadionul Municipal Parc / Gherla Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6 17:00 - - - - - -
11 C.S. LUCEAFĂRUL 2010 {F} Cluj-Napoca
A.C.S. {1F} Florești
Farmec / Cluj-Napoca Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 1, etapa 5 17:00 Feher A - - - - -
12 F.C. SOMESUL {F} Gilau
C.S. SPORTING {2-F} Cluj-Napoca
Teren Pensiunea Maria / Gilau Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 5 17:00 Rad D - - - - -
13 F.C. UNIREA {2-C} Dej
C.S. ATLETIC OLIMPIA {C} Gherla
ARMATA / DEJ Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 17:00 - - - - - -
14 A.C.S. GLORIA Cătina
A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj-Napoca
Baza Sportivă Cătina / Cătina Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 17:30 Lunca DMeres MPunteaş T - Marc V -
15 A.C.S. Aghireșu
A.S. VIITORUL Gârbău
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 18:00 Braşovean CTănăsuc ATasnady J - Ciglenean M -
16 A.S. AMEFA Cluj-Napoca
F.C. SOMEȘUL Gilău
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3 19:30 Dreve DBălan MSzekely Z - Maja I -

Vineri, 18-10-2019

1 A.S. C.F.R. {A1} Dej
A.C.S. ARIEȘUL {A1} Mihai Viteazu
Baza Sportivă Obor / Dej Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 15:00 - - - - - -
2 A.C.S. F.C. ARDEALUL {E} Cluj-Napoca
A.C.S. {E} Florești
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 6 16:00 Irina PBazso-Magyar T - - - -
3 F.C. UNIREA {F} Dej
F.C. C.F.R. 1907 {1-F} Cluj S.A.
Liceul Teoretic Alexandru Papiu Ilarian Dej / Dej Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 5 16:00 - - - - - -
4 A.C.S. C.S.M. {E} Câmpia-Turzii
F.C. C.F.R. 1907 {3-E} Cluj S.A.
Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia - Turzii Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 6 16:30 - - - - - -
5 F.C. UNIREA {2-D} Dej
A.S. VIITORUL {D} Nasaud
Stadionul Municipal / Dej Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 17:00 - - - - - -
6 A.C.S. F.C. ARDEALUL {D} Cluj-Napoca
C.S. SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE {D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 17:30 Bazso-Magyar TIrina P - - - -
7 A.C.S. SPORTING Apahida
A.C.S. VULTURUL Mintiu-Gherlii
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 19:00 - - - - -

Sambata, 19-10-2019

1 F.C. C.F.R. 1907 {2-D} Cluj S.A.
C.S. SPORTING {D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 09:00 Câmpean CMesaroș A - - - -
2 C.S. LUCEAFĂRUL {1-F} Cluj-Napoca
F.C. C.F.R. 1907 {2-F} Cluj S.A.
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 1, etapa 5 09:00 Jurcan A - - - - -
3 A.C.S.F. JUNIORUL {C} Cluj
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {C} Cluj Napoca
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 09:00 Klein APantea PRăileanu D - - -
4 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL {D} Floresti
C.S. LUCEAFARUL 2010 {D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Floresti / Florești Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 10:00 Diaconescu CHiticas M - - - -
5 C.S. LUCEAFĂRUL {2-F} Cluj-Napoca
C.S. LUCEAFARUL {3-F} Cluj-Napoca
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 5 10:30 Dămăcuș P - - - - -
6 A.C.S.F. JUNIORUL {D} Cluj
C.S. SPORTING {2-D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 10:45 Chirilă RVarodi D - - - -
7 C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla
A.C.S. UNIREA Tritenii de Jos
Stadionul Municipal Parc / Gherla Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
8 A.S. VICTORIA Viisoara
A.C.S. C.S.M. Câmpia-Turzii
Baza Sportivă Viișoara / Viișoara Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
9 A.S. VIITORUL Gârbău
F.C. SOMEȘUL Gilău
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
10 F.C. UNIREA {E} Dej
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL {E} Floresti
Stadionul Municipal / Dej Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6 11:00 - - - - - -
11 A.C.S. VIITORUL {3-E} Cluj JUNIOR
C.S. SPORTING {1-E} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 6 11:00 Pop CFeher A - - - -
12 C.S. SPORTING {2-E} Cluj-Napoca
F.C. C.F.R. 1907 {1-E} Cluj S.A.
Liceul Sportiv / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 6 11:00 Pop Moldovan RNicoară D - - - -
13 A.C.S. C.S.M. {C} Câmpia-Turzii
A.S. VIITORUL {C} Gherla
Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia - Turzii Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 11:00 - - - - - -
14 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {1-F} Cluj Napoca
A.C.S. VIITORUL {1-F} Cluj JUNIOR
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 5 11:45 Muresan M - - - - -
15 F.C. UNIREA {1-D} Dej
F.C. C.F.R. 1907 {1-D} Cluj S.A.
Stadionul Municipal / Dej Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 12:00 - - - - - -
16 C.S. LUCEAFARUL {3-E} Cluj-Napoca
C.S. LUCEAFĂRUL 2010 {1-E} Cluj-Napoca
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 6 12:00 Budea ASoos R - - - -
17 F.C. UNIREA {1-C} Dej
F.C. C.F.R. 1907 {C} Cluj S.A.
ARMATA / DEJ Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 12:00 - - - - - -
18 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV {C} Cluj-Napoca
A.C.S. STICLA ARIEȘUL {C} Turda
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 12:00 Pop Moldovan TPantea PGomoi D - - -
19 A.S. DRIBLI {E} Cluj-Napoca
F.C. VIITORUL MIHAI GEORGESCU {E} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6 13:00 Mesaroș ATodea E - - - -
20 A.C.S.F. JUNIORUL {E} Cluj
A.C.S. ARMENOPOLIS {E} Gherla
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 6 13:00 Tasnady JTofan A - - - -
21 LUCEAFĂRUL FOTBAL STAR S.A. {F} Cluj-Napoca
A.C.S. VIITORUL {2-F} Cluj JUNIOR
Liceul Eugen Pora / Cluj-Napoca Juniori F - U9, Juniori F - U9 - Seria 1, etapa 5 13:00 Rad D - - - - -
22 C.S. LUCEAFĂRUL {2-D} Cluj-Napoca
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {D} Cluj Napoca
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 13:30 Soos RBudea A - - - -
23 A.C.S. VIITORUL {2-E} Cluj JUNIOR
F.C. C.F.R. 1907 {2-E} Cluj S.A.
Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6 14:00 Pop CDămăcuș P - - - -
24 A.C.S. UNIREA {C} Tritenii de Jos
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL {C} Floresti
Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 14:00 - - - - - -
25 A.S. F.C. UNIVERSITATEA {D} Cluj
A.C.S. {D} Florești
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 15:00 Tofan ATasnady J - - - -
26 A.C.S. ARIEȘUL {D} Mihai Viteazu
A.C.S. C.S.M. {D} Câmpia-Turzii
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 15:00 - - - - - -
27 A.C.S. STICLA ARIEȘUL {D} Turda
F.C. SOMEȘUL {D} Gilău
Stadionul Municipal / Turda Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 16:00 - - - - - -
28 A.C.S. ARMENOPOLIS {C} Gherla
A.C.S. {C} Florești
Stadionul Municipal Parc / Gherla Juniori Liga Elitelor U15, Juniori U15 - Standard, etapa 6 17:15 - - - - - -

Duminica, 20-10-2019

1 A.C.S. ÎNFRĂŢIREA Livada
A.S. VIITORUL Stoiana
Baza Sportivă Livada / Livada Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
2 A.S. VULTURUL Țaga
A.S. SPERANȚA Petrești
Baza Sportivă Țaga / Taga Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
3 A.S. AVÂNTUL Panticeu
A.S. PROGRESUL Cornesti
Baza Sportivă Panticeu / Panticeu Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
4 A.S. ZORILE Buza
A.S. BPV STANDARD Nima
Baza Sportivă Buza / Buza Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
5 A.S. VULTURUL Bunești
A.C.S. C.S. VIITORUL Rascruci
Baza Sportivă Bunești / Bunești Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
6 A.S. VULTURUL REAL Fundătura
A.C.S. F.C. Bonțida
Baza Sportivă Fundătura / Fundătura Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
7 A.S. LUCEAFĂRUL Orman
A.S. PROGRESUL Nireș
Baza Sportivă Iclod / Iclod Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 10 - - - - -
8 F.C. UNIREA II Dej
A.S. CETATEA Unguraș
Baza Sportivă Obor / Dej Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
9 A.S. VIITORUL Jichișu de Jos
A.C.S. F.C. SOMESUL 2 DEJ
Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
10 A.S. VIITORUL Răzbuneni
A.S. ENERGIA Mănăstirea
Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
11 A.S. AURORA Vad
A.S. SOMEȘUL Cășeiu
Baza Sportivă Vad / Vad Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
12 A.S. ȘTIINȚA Câțcău
A.C.S. MĂGURA Strîmbu
Baza Sportivă Câțcău / Câțcău Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
13 A.S. MINERUL Ocna-Dej
A.S. PROGRESUL Cuzdrioara
Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7 - - - - -
14 A.S. C.F.R. {D} Dej
A.C.S. OLYMPIA {D} Beclean
Baza Sportivă Obor / Dej Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6 10:00 - - - - - -
15 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI {D} Cluj-Napoca
C.S. LUCEAFĂRUL {1-D} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 10:00 Ona MGligan P - - - -
16 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI {1-E} Cluj-Napoca
C.S. LUCEAFĂRUL {1-E} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6 10:00 Prodea TBenko A - - - -
17 A.C.S. STICLA ARIEȘUL {1-E} Turda
A.C.S. VIITORUL {1-E} Cluj JUNIOR
Sport Line / Turda Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 6 10:00 - - - - - -
18 A.S. Urca
A.S.F.C. CHIMIA Turda
Baza Sportivă Urca / Urca Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
19 A.F.C. MINERUL 2016 Iara
A.C.S. FLACĂRA Grindeni
Baza Sportivă Iara / Iara Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
20 A.C.S. PROGRESUL Boian
A.C.S. STEAUA ROȘIE Bolduț
Baza Sportivă Boian / Boian Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
21 A.C.S. UNIREA (2) Tritenii de Jos
A. UNIȚI SUB TRICOLOR Cornești
Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
22 A.S. C.S. ȘOIMII Câmpia-Turzii
A.F.C. VIITORUL TRANSILVANIA
/ Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
23 A.S. SPICUL Luna
A.C.S. ȘOIMII Pădureni
/ Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 8 11:00 - - - - -
24 A.C.S. SPORTING {A1} Apahida
A.C.S. VULTURUL {A1} Mintiu-Gherlii
Baza Sportivă Voința / Pata Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 11:00 Sonher OMureșan DLatis V - - -
25 A.S. Chinteni 2019
A.S. INTER Dezmir
Baza Sportivă Sânpaul / Sânpaul Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 11:00 - - - - -
26 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti
F.C. SOMEȘUL II Gilău
Baza Sportivă Floresti / Florești Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 11:00 - - - - -
27 A.C.S. STICLA ARIEȘUL {2-E} Turda
A.S. VIITORUL {2-E} Gherla
Sport Line / Turda Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 6 11:30 - - - - - -
28 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI {2-E} Cluj-Napoca
A.C.S. SPORT CLUJ 2012 {E} Cluj-Napoca
Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Juniori Liga Elitelor U11, Juniori Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 6 12:00 Prodea TOna M - - - -
29 A.S. METEOR Mociu
A.S. GLORIA Berchieșu
Baza Sportivă Mociu / Mociu Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 14:00 - - - - -
30 A.S.F. ÎNFRĂȚIREA Căianu
A.C.S. VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
Vaida Camaras / Vaida Camaras Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 15:00 - - - - -
31 A.S. LUCEAFĂRUL Ghirișu Român
A.S. UNIREA II Gădălin
Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 15:00 - - - - -
32 A.S. RECOLTA Frata
A.F.C. SUDINOX Vișea
Baza Sportivă Frata / Frata Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 15:00 - - - - -
33 A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj-Napoca
A.C.S. Florești
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 15:00 - - - - -
34 A.S. C.F.R. Dej
A.C.S. ARIEȘUL Mihai Viteazu
Baza Sportivă Obor / Dej Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 15:00 - - - - -
35 A.S. UNIREA Iclod
A.C.S. F.C. SOMESUL Dej
Baza Sportivă Iclod / Iclod Liga a IV-a, Seniori, etapa 7 15:00 - - - - -
36 A.S. VIITORUL Poieni
A.F.C. PROGRESUL Vlaha
Baza Sportivă Poieni / Poieni Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 15:00 - - - - -
37 A.S. Borșa
A.C.S. Aghireșu
Baza Sportivă Borșa / Borșa Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 15:00 - - - - -
38 A.S. AMEFA Cluj-Napoca
A.S. VOINȚA 2011 Pata
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 15:00 - - - - -
39 A.C.S. SPERANTA Jucu
A.S.F.C. VOINTA Sancraiu
Baza Sportivă Jucu / Jucu Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 15:00 - - - - -
40 A.S. AVÂNTUL BRADU 1970 Luna de Sus
A.S. ACVILA Sanpaul
Baza Sportivă Floresti / Florești Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 8 15:00 - - - - -
41 A.S. VIITORUL {D} Garbau
A.C.S. VIITORUL {D} Cluj JUNIOR
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6 15:00 Muresan MNicoară D - - - -
42 A.C.S. SUPPORTER 2.0 {A1} Cluj-Napoca
A.C.S. Florești {A1}
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 15:30 Klein ADămăcuș PRad D - - -
43 A.S. UNIREA Cămărașu
A.S. VAIDA CĂMĂRAȘ 2019
Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 16:00 - - - - -
44 A.C.S. SPERANTA RROMI 2016 Mociu
A.C.S. GLORIA Cătina
Baza Sportivă Mociu / Mociu Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 16:30 - - - - -
45 A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj-Napoca
A.C.S. UNIREA Geaca
Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 11 17:00 - - - - -

Luni, 21-10-2019

1 C.S. ATLETIC OLIMPIA {A1} Gherla
A.C.S. UNIREA {A1} Tritenii de Jos
Stadionul Municipal Parc / Gherla Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 15:00 - - - - - -

Marti, 22-10-2019

1 A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {D} Cluj Napoca
F.C. C.F.R. 1907 {2-D} Cluj S.A.
Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Juniori Liga Elitelor U13, Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 5 15:15 Mateuț CVarodi D - - - -
2 A.S. Victoria {A1} Viisoara
A.C.S. C.S.M. {A1} Câmpia-Turzii
Baza Sportivă Viișoara / Viișoara Liga a IV-a, Juniori, etapa 7 16:30 - - - - - -

Miercuri, 23-10-2019

1 A.C.S. ARIEȘUL {A1} Mihai Viteazu
A.C.S. SUPPORTER 2.0 {A1} Cluj-Napoca
Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu Liga a IV-a, Juniori, etapa 8 15:00 - - - - -

Joi, 24-10-2019

1 A.C.S. F.C. SOMESUL {A1} Dej
A.C.S. SPORTING {A1} Apahida
Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului Liga a IV-a, Juniori, etapa 8 15:00 - - - - -
2 A.S. VIITORUL {A1} Garbau
C.S. ATLETIC OLIMPIA {A1} Gherla
Baza Sportivă Gârbău / Gârbău Liga a IV-a, Juniori, etapa 8 15:00 - - - - -
3 F.C. SOMEȘUL {A1} Gilău
A.S. Victoria {A1} Viisoara
Baza Sportivă Gilău / Gilău Liga a IV-a, Juniori, etapa 8 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP