Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Cluj

Optimi
# echipe arbitri
1 CS Minaur Baia Mare - Universitatea Craiova A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2021-10-27     Ora: 18:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Cupa României, Cupa României R: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin - Mureş)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 SCM Zalău - LPS Bistriţa A: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Căpîlna Luca Tudor (Dej - Cluj)
Data: 2021-10-30     Ora: 12:00 A2: Simboan Andrei Bogdan (Gherla - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Rus Alexandru Razvan (Gherla - Cluj)
Stadion: Treznea Arena (Treznea - Sălaj)
2 ACS Transilvania Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Georgiu Ioan Claudiu (Dej - Cluj)
Data: 2021-10-31     Ora: 12:00 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Jurcan Andrei (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Comunal (Dumitra - Bistriţa Năsăud)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Asociaţia Athletic CS United Bihor - ACS Atletic Olimpia Gherla A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-10-27     Ora: 15:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Foresta Tileagd (Tileagd - Bihor)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 ACS Alma Sibiu - LPS Iaşi A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-10-30     Ora: 10:00 A2: Man Andrada (Dej - Cluj)

Liga Elitelor U16, Seria 1
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
2 ACS Transilvania Bistriţa - LPS Bihorul Oradea A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-10-30     Ora: 12:00 A2: Stoica Bogdan Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U16, Seria 4
Stadion: Comunal (Dumitra - Bistriţa Năsăud)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP