Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 11
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Rezultat omologat cu scorul de 3-0 in favoarea echipei C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla, conf. hot. CD nr. 12 din 15.11.2023
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Meci oprit definitiv in minutul 8
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 2
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara