Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Vineri, 26 Aprilie 2024, 15:30
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 19
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Vineri, 26 Aprilie 2024, 15:30
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:30
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:45
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Recea-Cristur / Recea-Cristur
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:45
Teren: Baza Sportivă Recea-Cristur / Recea-Cristur
Duminica, 7 Aprilie 2024, 09:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 7 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:30
Under 19, etapa 16
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 31 Martie 2024, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Bunești / Bunești
Duminica, 31 Martie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportivă Bunești / Bunești
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Panticeu / Panticeu
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportivă Panticeu / Panticeu
Joi, 21 Martie 2024, 18:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 15
Teren: Baza Sportiva / BONTIDA
Joi, 21 Martie 2024, 18:00
Teren: Baza Sportiva / BONTIDA
Miercuri, 20 Martie 2024, 17:15
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 17
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Miercuri, 20 Martie 2024, 17:15
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Joi, 7 Martie 2024, 16:30
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Joi, 7 Martie 2024, 16:30
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 15:30
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportiva / BONTIDA
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportiva / BONTIDA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Buza / Buza
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Buza / Buza
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Under 19, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Under 19, etapa 7
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 7
Teren: ARMATA / DEJ
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Marti, 10 Octombrie 2023, 16:30
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 5
Teren: Liceul Teoretic Ana Ipatescu / Gherla
Marti, 10 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Liceul Teoretic Ana Ipatescu / Gherla
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Panticeu / Panticeu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Panticeu / Panticeu
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 4
Teren: GARLEI / Gherla
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Teren: GARLEI / Gherla
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Buza / Buza
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Buza / Buza
Joi, 28 Septembrie 2023, 18:30
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 3
Teren: Liceul Teoretic Ana Ipatescu / Gherla
Joi, 28 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Liceul Teoretic Ana Ipatescu / Gherla
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Under 19, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 2
Teren: GARLEI / Gherla
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: GARLEI / Gherla
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Livada / Livada
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 1
Teren: Liceul Petru Maior / Gherla
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Liceul Petru Maior / Gherla
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Recea-Cristur / Recea-Cristur
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Recea-Cristur / Recea-Cristur
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Gherla, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea