Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 13
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Under 19, etapa 15
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 15
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 16
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 16
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 14
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 16:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 11
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Gligoresti / Gligoresti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Gligoresti / Gligoresti
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Under 19, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Joi, 9 Noiembrie 2023, 18:40
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 9
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 9 Noiembrie 2023, 18:40
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:30
Under 9, Under 9 Grupa D, etapa 9
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Calarasi / Calarasi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Pădureni / Pădureni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Pădureni / Pădureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Cimentul / Turda
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cimentul / Turda
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Under 17, etapa 4
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 4
Teren: Calarasi / Calarasi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Calarasi / Calarasi
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cimentul / Turda
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Cimentul / Turda
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 2
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Under 17, etapa 2
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 2
Teren: Calarasi / Calarasi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Calarasi / Calarasi
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
Under 19, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 1
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 1
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata