Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 20
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Under 14, etapa 17
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 20 Aprilie 2024, 08:50
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 18
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 20 Aprilie 2024, 08:50
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 20
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 16
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Sambata, 13 Aprilie 2024, 13:50
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 19
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 13 Aprilie 2024, 13:50
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 19
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:10
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 17
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:10
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 19:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 19
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 19:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:20
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:20
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:15
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 19
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:15
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Under 14, etapa 15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:20
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 18
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:20
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 5 Aprilie 2024, 19:15
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Vineri, 5 Aprilie 2024, 19:15
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:50
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:50
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 30 Martie 2024, 08:50
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 19
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 30 Martie 2024, 08:50
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 17
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Vineri, 22 Martie 2024, 17:30
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 22 Martie 2024, 17:30
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Miercuri, 20 Martie 2024, 18:30
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Miercuri, 20 Martie 2024, 18:30
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 16 Martie 2024, 12:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 16 Martie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 14
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Vineri, 15 Martie 2024, 16:50
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 16
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Vineri, 15 Martie 2024, 16:50
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Joi, 14 Martie 2024, 16:45
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Joi, 14 Martie 2024, 16:45
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
T1
Duminica, 10 Martie 2024, 09:00
Interliga județeană, Interliga U9, etapa 17
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 10 Martie 2024, 09:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Vineri, 8 Martie 2024, 18:20
Under 7, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Martie 2024, 18:20
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Teren F1
Vineri, 8 Martie 2024, 17:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Martie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Martie 2024, 15:45
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Martie 2024, 15:45
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Miercuri, 6 Martie 2024, 18:00
Under 7, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Miercuri, 6 Martie 2024, 18:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Teren T2
Luni, 4 Martie 2024, 18:30
Under 7, etapa 10
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Luni, 4 Martie 2024, 18:30
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 3 Martie 2024, 10:00
Under 14, etapa 11
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 3 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Teren sintetic
Duminica, 3 Martie 2024, 12:30
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 12
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 3 Martie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 09:50
Under 9, Under 9 Grupa D, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 09:50
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 19:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 10
Teren: Liceul Agarbiceanu / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 19:00
Teren: Liceul Agarbiceanu / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 17:00
Under 9, Under 9 Grupa A, etapa 10
Teren: Scoala Liviu Rebreanu / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 17:00
Teren: Scoala Liviu Rebreanu / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Decembrie 2023, 18:50
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 13
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Vineri, 8 Decembrie 2023, 18:50
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 18:40
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 13
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 18:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Marti, 5 Decembrie 2023, 17:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Marti, 5 Decembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Marti, 5 Decembrie 2023, 18:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Marti, 5 Decembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 17:30
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Marti, 28 Noiembrie 2023, 20:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Marti, 28 Noiembrie 2023, 20:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:10
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:10
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 11
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Joi, 23 Noiembrie 2023, 17:30
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Joi, 23 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Luni, 20 Noiembrie 2023, 18:15
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Luni, 20 Noiembrie 2023, 18:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:00
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 9
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:35
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 9
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:35
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:10
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 10
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:10
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:45
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 10
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:45
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:20
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 11
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:20
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:55
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 11
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:55
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:30
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 12
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:05
Interliga județeană, Interliga U7, etapa 12
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:05
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:00
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 9
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 16:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Luni, 6 Noiembrie 2023, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 9
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Luni, 6 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Under 19, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
Under 17, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Joi, 19 Octombrie 2023, 18:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 6
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Joi, 19 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:30
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Luni, 16 Octombrie 2023, 15:45
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Luni, 16 Octombrie 2023, 15:45
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:10
Under 7, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:10
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Teren F2
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:50
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:50
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:50
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 4
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:50
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:30
Under 7, etapa 4
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Langa T4 (mantinela)
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Under 7, etapa 4
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Langa T4 (mantinela)
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:15
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:15
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Under 9, Under 9 Grupa B, etapa 3
Teren: CBS / Cluj Napoca
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CBS / Cluj Napoca
Luni, 25 Septembrie 2023, 15:45
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Luni, 25 Septembrie 2023, 15:45
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Rezultat omologat cu 3-0 pentru AS FC Campia Turzii, conform hot CD nr 5
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
Under 9, Under 9 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Marti, 19 Septembrie 2023, 18:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Marti, 19 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:45
Under 7, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:45
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 1
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:15
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:15
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca