Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 09:00
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 30 Martie 2024, 09:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 18
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Under 17, etapa 15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Sambata, 16 Martie 2024, 13:30
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 16
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Sambata, 16 Martie 2024, 13:30
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 14
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Vineri, 15 Martie 2024, 15:15
Under 19, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 15 Martie 2024, 15:15
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 8 Martie 2024, 18:45
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Martie 2024, 18:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 7 Martie 2024, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Joi, 7 Martie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 15
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Sambata, 2 Martie 2024, 12:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 10:15
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 10:15
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Teren T1
Sambata, 2 Martie 2024, 16:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 14
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 2 Martie 2024, 16:30
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 2 Martie 2024, 11:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 11:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Teren T1
Vineri, 1 Martie 2024, 15:15
Under 19, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 15:15
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Miercuri, 28 Februarie 2024, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 28 Februarie 2024, 16:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 14
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 14:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 10 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Sintetic
Luni, 4 Decembrie 2023, 18:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Luni, 4 Decembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Luni, 13 Noiembrie 2023, 19:30
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Luni, 13 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 8
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportivă Vlaha / Vlaha
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 8
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
HOTARAREA Nr. 10 din 02.11.2023
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 7
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Under 14, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:45
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:45
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:10
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 6
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 5
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 14 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 5
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 5
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Under 19, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 4
Teren: Gradinita cu Program Prelungit / Jucu Herghelie
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Gradinita cu Program Prelungit / Jucu Herghelie
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Under 19, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:45
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:45
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:15
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:15
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Luni, 25 Septembrie 2023, 15:30
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Luni, 25 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Teren sintetic
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Under 14, etapa 2
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:30
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 2
Teren: Gradinita cu Program Prelungit / Jucu Herghelie
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Gradinita cu Program Prelungit / Jucu Herghelie
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 17 Septembrie 2023, 19:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Under 14, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Teren sintetic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Cupa României - Liga 5, Zona Cluj, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu