Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Cupa României - Liga 5, Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Cupa României - Liga 5, Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Sambata, 9 Martie 2024, 11:30
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 15
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 9 Martie 2024, 11:30
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 13
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Cupa României - Liga 5, Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 10
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 10
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:30
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 10
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 11
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 18:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 28 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:30
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 5
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 5
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 5
Teren: /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:30
Under 11, Under 11 Grupa A, etapa 3
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:30
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
Under 9, Under 9 Grupa C, etapa 3
Teren: Baza Sportiva Torok Dej / Dej
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Baza Sportiva Torok Dej / Dej
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 3
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Sic / Sic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Nima / Nima
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Nima / Nima
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Under 14, etapa 1
Teren: Beclean / Beclean
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Beclean / Beclean
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 1
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: ARMATA / DEJ
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Nima / Nima
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Nima / Nima
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Cupa României - Liga 5, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu