Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Meciul se joaca la Tritenii de Jos
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 7
Teren: Calarasi / Calarasi
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: Calarasi / Calarasi
Amanat
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Under 19, etapa 15
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
Under 11, Under 11 Grupa C, etapa 17
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Under 19, etapa 14
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 16
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 16
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 14
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Sambata, 9 Martie 2024, 14:30
Under 17, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Sambata, 9 Martie 2024, 14:30
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 15
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 13
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Joi, 7 Martie 2024, 18:20
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 15
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 7 Martie 2024, 18:20
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 7 Martie 2024, 17:00
Under 9, Under 9 Grupa D, etapa 11
Teren: Calarasi / Calarasi
Joi, 7 Martie 2024, 17:00
Teren: Calarasi / Calarasi
teren sintetic
Vineri, 1 Martie 2024, 16:30
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 14
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Vineri, 1 Martie 2024, 16:30
Teren: Broscuța / Campia - Turzii