Programare echipe pentru inscriere in campionat, transferuri, legitimari

22 Iulie 2020, la ora 10:18 / Publicat în Comunicate AJF / 312 vizualizări

Programare echipe pentru inscriere in campionat, transferuri, legitimari

 

                ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL CLUJ

     

Cluj-Napoca 400129, Splaiul Independenței nr.6 România;Tel:0264-597617;Tel/Fax:0264-333163; Email: ajf.cluj@frf.ro

Cod fiscal: 5014066; Cont IBAN: RO95BTRL01301205921440XX Banca Transilvania

 

                 Programarea echipelor pentru transferuri si legitimari

 

27.07.2020 AS BPV Standard Nima, AS Progresul Nires, ACS FC Bontida, AS Speranta Petresti, ACS Infratirea Livada, AS Luceafarul Orman, AS Zorile Buza, AS Viitorul Stoiana, AS Vulturul Real Fundatura, ACS CS Viitorul Rascruci, AS Avantul Panticeu, AS Vulturul Bunesti, AS Progresul Cornesti, AS Vulturul Taga

 

28.07.2020 AFC Minerul 2016 Iara, AS CS Soimiii Campia Turzii, ACS Flacara Grindeni, ACS Progresul Boian, ASFC Chimia Turda, AS Spicul Luna, AFC Viitorul Transilvania, ACS Steaua Rosie Boldut, A Uniti Sub Tricolor Cornesti, ACS Unirea II Tritenii De Jos, AFCS Progresul Calarasi Gara, AS Urca, ACS Soimii Padureni

 

29.07.2020 ACS Unirea Geaca, ACS Gloria Catina, AS Meteor Mociu, ACS Speranta Rromi 2016 Mociu, AS Vaida Camaras 2019, AS Recolta Frata, AS Luceafarul Ghirisu Roman, AS Gloria Berchiesu, ACS FC Ardealul Cluj, AS Unirea II Gadalin, AS Unirea Camarasu, ASF Infratirea Caianu, ACS Viitorul 2014 Soporu de Campie, AFC Sudinox Visea

 

30.07.2020 AS Somesul Caseiu, AS Stiinta Catcau, FC Unirea II Dej, ACS Magura Strambu, AS Minerul Ocna Dej, ACS FC Somesul II Dej, AS Aurora Vad, AS Cetatea Unguras, AS Viitorul Jichisu de Jos, AS Progresul Cuzdrioara, AS Energia Manastirea, AS Viitorul Razbuneni

 

03.08.2020 ASFC Vointa Sancraiu, AS Inter Dezmir, ACS Speranta Jucu, AS Avantul Bradu 1970 Luna de Sus, AS Viitorul Poieni

 

04.08.2020 ACS Academia de Fotbal Floresti, ACS Aghiresu, AS Borsa, AS Acvila Sanpaul

 

05.08.2020 FC Somesul II Gilau, AS Chinteni 2019, AFC Progresul Vlaha, AS AMEFA Cluj, Vointa 2011 Pata

 

06.08.2020 AS Unirea Iclod, ACS FC Somesul Dej, ACS Floresti, ACS CSM Campia Turzii

 

07.08.2020 ACS Ariesul Mihai Viteazu, ACS Supporter 2.0 Cluj Napoca, CS Atletic Olimpia Gherla, ACS Sporting Apahida

 

10.08.2020 ACS Unirea Tritenii de Jos, FC Somesul Gilau, ACS Vulturul Mintiu Gherlii, AS Victoria Viisoara, AS Viitorul Garbau

 

11.08.2020 AS CFR Dej, ACS Academia de Fotbal Floresti, AS FC Universitatea Cluj, ACS FC Ardealul Cluj, AS Viitorul Garbau, CS Atletic Olimpia Gherla

 

12.08.2020 ACS Academia Luceafarul Cluj Napoca, CS Luceafarul Cluj Napoca, Luceafarul Fotbal Star SA Cluj Napoca, AS Viitorul Gherla

 

13.08.2020 ACS Viitorul Cluj Junior, ACS Sticla Ariesul Turda, FC Unirea Dej, ACS Floresti

 

14.08.2020 FC CFR 1907 Cluj SA, Liceul cu Program Sportiv Cluj, ACSF Juniorul Cluj, ACS Armenopolis Gherla

 

17.08.2020 CS Sporting Cluj Napoca, ACS CSM Campia Turzii, FC Somesul Gilau, FC Viitorul Mihai Georgescu

 

18.08.2020 ACS Ariesul Mihai Viteazu, ACS Unirea Tritenii de Jos, CS Sanatatea Servicii Publice Cluj Napoca

 

19.08.2020 AS Viitorul Nasaud, AS Dribli Cluj, ACS Vulturul Mintiu Gherlii, ACS Sport 2012 Cluj

 

20.08.2020 ACS Scoala de Fotbal Dan Matei Cluj Napoca, CS Luceafarul 2010 Cluj Napoca, ACS Olympia Beclean, ACS Huedin

 

                                       

                                 Departament Competitii AJF Cluj

                                                  Faragau Ovidiu

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP