Programrea echipelor pentru viza anuala AJF Cluj 2020

18 Decembrie 2019, la ora 10:25 / Publicat în Comunicate AJF / 377 vizualizări

Programrea echipelor pentru viza anuala AJF Cluj 2020

 13.01.2020 AS BPV Standard Nima, AS Progresul Nires, ACS FC Bontida, AS Speranta Petresti

14.01.2020 ACS Infratirea Livada, AS Luceafarul Orman, AS Zorile Buza, AS Viitorul Stoiana

15.01.2020 AS Vulturul Real Fundatura, ACS CS Viitorul Rascruci, AS Avantul Panticeu, AS Vulturul Bunesti

16.01.2020 AS Progresul Cornesti, AS Vulturul Taga, AS Vaida Camaras 2019, AS Recolta Frata

17.01.2020 ACS Unirea Geaca, ACS Gloria Catina, AS Meteor Mociu, ACS Speranta Rromi 2016 Mociu

20.01.2020 AS Luceafarul Ghirisu Roman, AS Gloria Berchiesu, ACS FC Ardealul Cluj, AS Unirea II Gadalin

21.01.2020 AS Unirea Camarasu, ASF Infratirea Caianu, ACS Viitorul 2014 Soporu de Campie, AFC Sudinox Visea

22.01.2020 AFC Minerul 2016 Iara, AS CS Soimiii Campia Turzii, ACS Flacara Grindeni, ACS Progresul Boian

23.01.2020 ASFC Chimia Turda, AS Spicul Luna, AFC Viitorul Transilvania, ACS Steaua Rosie Boldut

24.01.2020 A Uniti Sub Tricolor Cornesti, ACS Unirea II Tritenii De Jos, AFCS Progresul Calarasi Gara, AS Urca, ACS Soimii Padureni

27.01.2020 AS Somesul Caseiu, AS Stiinta Catcau, FC Unirea II Dej, ACS Magura Strambu, AS Minerul Ocna Dej

28.01.2020 ACS FC Somesul II Dej, AS Aurora Vad, AS Cetatea Unguras, AS Viitorul Jichisu de Jos

29.01.2020 AS Progresul Cuzdrioara, AS Energia Manastirea, AS Viitorul Razbuneni, AS Viitorul Poieni

30.01.2020 ASFC Vointa Sancraiu, AS Inter Dezmir, ACS Speranta Jucu, AS Avantul Bradu 1970 Luna de Sus

31.01.2020 ACS Academia de Fotbal Floresti, ACS Aghiresu, AS Borsa, AS Acvila Sanpaul

03.02.2020 FC Somesul II Gilau, AS Chinteni 2019, AFC Progresul Vlaha, AS AMEFA Cluj

04.02.2020 AS Unirea Iclod, ACS FC Somesul Dej, ACS Floresti, ACS CSM Campia Turzii

05.02.2020 ACS Ariesul Mihai Viteazu, ACS Supporter 2.0 Cluj Napoca, CS Atletic Olimpia Gherla, ACS Sporting Apahida

06.02.2020 ACS Unirea Tritenii de Jos, FC Somesul Gilau, ACS Vulturul Mintiu Gherlii, AS Victoria Viisoara

07.02.2020 AS Viitorul Garbau, AS CFR Dej, ACS Academia de Fotbal Floresti, AS FC Universitatea Cluj

10.02.2020 ACS Academia Luceafarul Cluj Napoca, CS Luceafarul Cluj Napoca, Luceafarul Fotbal Star SA Cluj Napoca, AS Viitorul Gherla

11.02.2020 ACS Viitorul Cluj Junior, ACS Sticla Ariesul Turda, ACS FC Ardealul Cluj, FC Unirea Dej

12.02.2020 FC CFR 1907 Cluj SA, ACS Floresti, Liceul cu Program Sportiv Cluj, AS CFR Dej

13.02.2020 CS Sporting Cluj Napoca, ACSF Juniorul Cluj, ACS Armenopolis Gherla, ACS CSM Campia Turzii

14.02.2020 FC Somesul Gilau, ACS Ariesul Mihai Viteazu, ACS Unirea Tritenii de Jos, CS Sanatatea Servicii Publice Cluj Napoca

17.02.2020 FC Viitorul Mihai Georgescu, AS Viitorul Nasaud, AS Dribli Cluj, ACS Vulturul Mintiu Gherlii

18.02.2020 ACS Scoala de Fotbal Dan Matei Cluj Napoca, CS Luceafarul 2010 Cluj Napoca, ACS Olympia Beclean, ACS Huedin

19.02.2020 ACS Sport 2012 Cluj, CS Atletic Olimpia Gherla, AS Viitorul Garbau

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP